FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, Politika 16 Şubat 2021 284 Görüntüleme

İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE’DE BİR ATAMA DAHA YAPILDI…

Afyonkarahisar İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına bağlı Çıkrık Beldesinde Belde Başkanı ataması gerçekleştirildi. Çıkrık Belde Başkanlığına Aziz ÖLÇER atandı. Belde Baskanlığına atama yazısını İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin BUĞA takdim etti .Buğa ” Çıkrık Beldemizde Belde Başkanı olarak Beldemizin mümtaz şahsiyetlerinden Aziz Ölçer’i görevlendirdik .Sayın Başkanımızın çok kısa bir sürede yönetimini oluşturup teşkilatlanmasını tamamlayacağına yürekten inanıyoruz .Son iki ayda Gebeceler ,Sülün ,Işıklar, Erkmen ve Susuz Beldelerimizde teşkilatlanmıştık. Çıkrık Beldemizde de Aziz Başkanımızın yoğun gayretleri ve özverisi ile nasipse İyi Parti Bayrağını gururla dalgalandıracağımıza inancımız yüksektir. Kar ,kış ,zorlu şartlar ve pandemi demeden bütün Teşkilatlarımız hep birlikte tek yürek olduk, İyi Parti iktidarına yürüyoruz” dedi.
Çıkrık Belde başkanı olarak atanan Aziz ÖLÇER’de ” Merkez İlçe Başkanımızın ve İl Teşkilatımızın teveccühü ile bu onurlu göreve beni seçtiklerinden dolayı çok memnun oldum . Çıkrık’lı  hemşerilerimizin destekleri ile onların sıkıntı ve beklentilerine çare olmak adına üzerimize düşen görevin en iyisini Türk Milliyetçiliği için, Atatürk’ün izinde yürüyerek hep birlikte başaracağız, başaracağız, başaracağız. Çıkrık Beldemizde İyi Partili bir Belde Başkanı görmemiz inşallah çok yakındır” dedi. Ve
Afyonkarahisar İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin BUĞA ve Çıkrık Belde Başkanı olarak atanan Aziz ÖLÇER ” Türkiye İYİ olacak, Afyonkarahisar İYİ olacak Çıkrık İYİ olacak” sloganıyla sözlerini tamamladılar.

 

Etiketler:

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil