FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 4 Mart 2021 333 Görüntüleme

İYİ Parti Merkez İlçe Binası Hizmete Girdi

İYİ Parti Merkez ilçe başkanlığı sevgi yolu üzerinde hizmete girdi. Açılışa İYİ Parti teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu, İYİ Parti il Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, İl Genel Meclisi ve Belediye meclis üyesi ve çok sayıda partililer katıldı.

Açılış Kurdelesini İYİ Parti teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu, İYİ Parti il Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu kesti. Açılışın ardından İYİ Parti haftalık basın Toplantısı merkez ilçe yeni hizmet binasında gerçekleşti

“ATAKÖY BÖLGESİNİN HASTANEYE İHTİYACI VAR”
Toplantının açılış konuşmasını İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa yaptı. Başkan Buğa: “
“Afyonkarahisar’ımızın, dertlerini sıkıntılarını hep beraber üzerinden geçelim ve çözümler noktasında. Kentsel dönüşümde iki aylık süreç geçmesine rağmen hala çözülememiş bir süreci hep beraber yaşıyoruz. Ne yazıktır ki hala muhakkak çözüm, olmadığı gibi yüzde 30 dur, yüzde 40 indirim yapacağız şeklinde bir pazarlık usulleri devam ediyor. Unutulmuş, gün yüzüne çıkarılmamış ayrı bir olaysa, Ataköy ve Harb İş bölgesinden bir devlet hastanesi veya açık polikliniği gibi bir sağlık merkezinin olmamasıdır. Buradan acil olan bir hasta devlet hastanesine yaklaşık olarak 20 veya 25 dakikanın altında gidemez. Hasta sağlığı çok önemlidir. “dedi.

“VATANDAŞ EKONOMİK SIKINTI ÇEKİYOR”
Merkez ilçe Başkanı Buğa’nın ardından İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ülke ve yerel gündemi değerlendirdi. Başkan Mısırlıoğlu: “ Hükümet enflasyonu % 16 olarak açıkladı. Yine yolsuzluk ve yoksulluk tüm hızıyla devam ediyor ve hükümet suni gündem yaratarak olayları geçiştiriyor. Türk milleti şimdiye kadar hiç bu kadar yalnız bırakılmamıştır. Halk açız diyor hükümet Korana var diyerek çeşitli bahaneler bularak hep oyalama yöntemine gidiyor. İYİ Parti Afyonkarahisar teşkilatları olarak her zaman vatandaşın sesi olmaya devam edeceğiz. Bizler vatandaşın dertleri ile dertleniriz, kederleri ile kederleriniz. Vatandaşımız ekonomik sıkıntı içindedir. Bizde bunu her toplantıda dile getiririz.” dedi

“AFYONKARAHİSAR HALKI BİZE ANA MUHALEFET GÖREVİ VERDİ”
Yerel seçimlerde Afyonkarahisar halkının kendilerini ana muhalefet partisi görevi verdiklerini dile getiren Başkan Mısırlıoğlu:        “Afyonkarahisar halkı yerel seçimlerde partimizi ana muhalefet partisi görevi vermiştir. İlimizin sıkıntılarını dile getirmek bizim asli görevimizdir. Buradan soruyorum Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e 22 Eylül 2020 tarihinde ihtiyaç sahibi öğrenciler için düzenlenen “askıda tablet” uygulamasının akıbeti nedir neden sosyal medya hesaplarından kaldırılmıştır.1 Mart 2017 tarihinde Korel Termal Otelde düzenlenen törenle Afyon halkına müjde verilen “demir çevre halk plajı” projesine ne oldu. Şu anda müjdelerle duyurduğunuz alan beton yığını halinde etrafına tehlike saçan bir yerdir. Son olarak Mevcut belediye binası yerine yeni Belediye binasını yapacağını duyurdunuz. Afyonkarahisar’ın en önemli bir ihtiyacı siz göre yeni bir Belediye sarayı mıdır?” dedi.

“İYİ PARTİ SİYASİ KİRLENMEYİ ORTADAN KALDIRACAK”
Toplantıda son konuşmayı İYİ Parti teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu yaptı. Başkan Hacımustafaoğlu’da konuşmasında hükümete yüklenerek ekonomik alanda defalarca hükümeti uyardıklarını söyledi. Hacımustafaoğlu: “İYİ Parti olarak Türkiye’deki siyaseti üç temel unsurla ele alıyoruz. Terör sorunu, Ekonomi, siyasi kirlenme, hükümet bu alanda birçok yanlış yapmıştır. İYİ Parti göreve geldiğinde siyasi kirliliği ortadan kaldıracaktır. Genel Başkanımız Meral Akşener’in konuşma üslubu takdir ve beğenilen örnek gösterilen bir üsluptur. Hükümet Ekonomik alanda tüm uyarılarımıza rağmen ülkeyi uçuruma sürüklemiştir. İYİ Parti göreve geldiğinde birçok ekonomik yeni reformları devreye sokarak halkı rahatlatacaklardır. İYİ Parti güzel yapılan işlere hep destek vermiştir. Azerbaycan’a her alanda destek verdik. Yapılan doğru bir adımdı. Ama terör konusunda doğru adımı atamadılar. Açılım konusunda uyarılarımızı dikkate almadılar. Sonucunu bu vatanın evlatları şehit olarak ödediler.” dedi.

 

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil