FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 18 Nisan 2021 295 Görüntüleme

İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin BUĞA, “Sözünden Dönemezsin ZEYBEK Başkan”

Yerel seçimlerde tüm hemşerilerimizin bildiği üzere Sn. Zeybek Afyonkarahisarımıza 4 etaplı TRAMVAY sözü vermişti.
Afyonkarahisarımızın ana arterlerini demir ağlarla öreceğini basın açıklamalarında TCDD Genel müdürü ile Afray’da mutabakat sağlandı şeklinde kamuoyuna açıklamalar yaptınız.

AFRAY HANİ 4 ETAP OLACAKTI?
1, ETAP Park Afyon -A. Çetinakaya garı-Karşıyaka mah.-TCDD LOJİSTİK
2,ETAP Beyazıt-Fatih-Eşrefpaşa
3,ETAP Karşıyaka Park Afyon
4, ETAP Garnizon komutanlığı -Zeyland
arası tramvay hattı gerçekleştirme sözü vermiştiniz şimdi diyorsunuz ki tek hat olacak siz olayı yanlış anladınız

2021 İLK 6 AYIN DA KAZMA VURULACAK DEMİŞTİNİZ!!!
Sn. Zeybek TCDD 7. bölge müdürü, yüklenici firmalar ile istişareler. TCDD personeli ile istişareler bitmek bilmedi. Bu istişarelerin detayların lütfen açıklar mısınız?

MADEM SOKAKLARIMIZ TRAMVAYA UYGUN DEĞİLDİ NEDEN BİR HAYALE İNANDIRDIN BİZLERİ,NEDEN VAAT VERDİN SEÇİMLERDE ZEYBEK BAŞKAN???
Yerel seçimlerde her yerde öve öve bitiremediğin her oy istediğiniz yerde tramvay projeni anlattın.Şehri oyle bir hayale inandırdın ki seçimi kazandın. Proje iyiydi ama gerisi boş çıktı?Yani demem o ki bilmediğin etmediğin araştırmadığın Türkü’yü Afyonlu hemsehrilerime neden söyledin Zeybek Başkan?

HIZLI TRENE ENTEGRE HATTIN ŞEHRE YARARI NE?
Siz Korel termal hızlı tren hattıyla gar arasında bir hat kuracağız dediniz ancak ,Benim önceliğim şehir merkezi ve mahalleler arası etaplar olmalıdır. Yılan hikayesine dönen hızlı tren yapılırsa illaki mevcut gar istasyon olsun ama su anda netleşmeyen bir hızlı tren için 25 km hat yapmaya ve Ölü bir yatırım yapmaya mahal yoktur!!!

BİZ ELEKTRİKLİ OTOBÜS DEĞİL TRAMVAY İSTİYORUZ
Bir bakıyoruz elektrikli otobüs gelmiş sokaklarda geziyor.Lastikli taşımacılık şehrimiz sokakları için daha uygunmuş.Yok biz bilmiyoruz elektrikli körüklü Otobüsü Tramvay olur katedral olur RAYLI OLSUNDA nostaljikte olur yap artık bir şeyler Zeybek Başkan,
Sözünü tut Zeybek Başkan İfadelerine yer verdi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil