FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 28 Nisan 2021 711 Görüntüleme

İyi Parti Kadın Kolları Başkanı Öznur Hız’ın 100. Üyesi

02 Mart 2021 tarihinde İYİ Parti Kadın Kolları Başkanlığına atanan Öznur Hız, kısa sürede 100. Üyeye ulaştı.

Afyonkarahisar İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun çabaları sonucu kurulan İYİ Parti Kadın Kolları Başkanlığına Öznur Hız 2 Mart tarihinde atanmıştı. Öznur Hız kısa sürede çok çalışarak 1OO üncü üyesini yaptı. Başkan Hız yeni üyelik evraklarını Teşkilat Başkanı Celal Bursalıoğlu’na teslim etti.

Kısa Sürede Büyük Başarı
İYİ Parti Teşkilat Başkanı Celal Bursalıoğlu, Başkan Öznur Hız’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Teşkilat Başkanı Bursalıoğlu yaptığı açıklamada” Tüzük gereği Kadın Kollarımız yoktu. Afyonkarahisar Teşkilatı olarak Genel merkezimizle görüşerek olur aldık. Sonrasında Öznur Hız hanımefendiye Kadın Kolları Başkanı olarak atadık. Öznur hanım yaptığı üstün çalışma ve gayretler sonrasında bu gün itibariyle 100. kadınımızı İYİ Partiye kazandırdı. Kendisini tebrik ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.
İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı olduğu günden bu güne Kadın kollarına ciddi bir ivme kazandıran Öznur Hız, İYİ Parti’nin üye sayısını artırmak için ciddi gayretler gösteriyor. Başkan Hız Partiye üye olmak isteyen kadınlarla tek tek görüşerek yakından ilgileniyor.

Türkiye’nin Sorunlarını Birlikte Aşacağız
Başkan Hız yaptığı açıklamada ”Göreve geleli yaklaşık bir buçuk ay oldu. Öncelikle beni bu göreve layık gören İl Başkanımız Sayın Muhammet Mısırlıoğlu’na, Teşkilat Başkanımız Sayın Celal Bursalıoğlu’na ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Bana verdikleri görevin bilinci ile yoğun bir çalışma içersindeyim. Genel Başkanımızın sık sık ifade ettiği gibi, bizde bir kez daha şunu söylüyoruz, biz bu iktidar yolunu, kadınlarımızla birlikte yürüyeceğiz. Heyecanımız çok büyük, gittiğimiz her yerde kadınlarımızın bize gösterdiği teveccühe minnettarız. Bu iktidarın bir alternatifi var o da İYİ Parti’dir. İktidar yolunu kadınlarımız açacaktır. Birlikte güçleneceğiz, Türkiye’nin sorunlarını birlikte aşacağız” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil