FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 3 Kasım 2021 206 Görüntüleme

İyi Parti İl Başkanı Mısırlıoğlu’dan Dinar’a ziyaret

İYİ Parti İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu Dinar ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.

İl Başkanı Mısırlıoğlu ve teşkilat mensupları, Dinar esnaf ve sanatkârlar ve kredi ve kefalet kooperatifi & Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan Başkanı Sayın Veysel Topçu ve Dinar Taşıyıcılar kooperatifi Başkanı Sayın Bayram Ceylan’ı ve önceki dönem Dinar Belediye Başkanı Sayın Saffet Acar’ı makamlarında ziyaret etti.

Afyonkarahisar İYİ Parti İL Başkanı Muhammet MISIRLIOĞLU, Dinar İYİ Parti İlçe Başkanı Oktay SAYIN İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Öncül KAZANCI, Önceki Dönem Dinar Belediyesi Başkanı Saffet ACAR, İYİ Parti İl ve İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri Dinar esnaf ve sanatkarlar ve kredi ve kefalet kooperatifi başkanı Veysel Topçu’ya nezaket ziyaretinde bulundular.

Dinar Pancar Ekicileri Kooperatifi, Dinar Esnaf Kefalet Kooperatifi, Dinar Ziraat Odası, Dinar Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Dinar Sebzeciler Esnaf Odası Başkanlarımızın hazır Bulunduğu Ziyarette, karşılıklı geniş katılımlı verimli İstişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Dinar Esnaf ve sanatkârlar ve kredi ve kefalet kooperatifi başkanı Veysel Topçu “Üreticimiz, esnafımız büyük sıkıntı içersinde. Borç ve faiz yükü esnafımızın belini büküyor. Esnafımız, çiftçimiz kredilerle ayakta kalmaya çalışırken devamlı faiz ödemek zorunda kalıyor ve anapara sabit kalıyor. Bunun düzeltilmesi için yasal düzenleme yapılması gerekiyor. İktidardan faiz affı talebimiz var. Borç ödenebilir duruma gelirse çiftçi kendini toparlayacak. Girdi maliyetlerindeki artış ve kuraklık gözüne alınarak kredi faizi affı konusu gündeme alınmalı. Bu konuda bütün siyasi partilerimizden destek bekliyoruz” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ise “Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda ilimizde bulunan STK ve Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor, sorunlarını dinleyerek rapor ediyoruz. Genel başkanımızın selamları sizlere iletmek istiyorum. Partimiz TBMM’de grubu bulunan bir parti olarak sizlerin sorunlarını grup toplantısında dile getirecektir. Bu yönde sizlere bir katkımız olabilir. Seçimler sonrası milletimiz teveccüh gösterir ve bize yönetim görevi tevdi edilirse sizlerle birlikte sorunları el birliği ile çözmek için çaba göstereceğiz. Biz bir şeyleri değiştirmek istiyoruz. 2002 yılından önce var olan birlik ve beraberliği yeniden oluşturmak istiyoruz. Cebinde TC kimliğini taşıyan herkes bu ülkenin birinci sınıf vatandaşıdır. Ülkemizde hoş görüyü ve adaleti tesis edeceğiz. Ben Sayın Veysel Topçu başkanımıza, kıymetli oda Başkanlarıma ve değerli müdürlerimize bu güzel karşılama için çok teşekkür ederim. Dinar İlçe teşkilatımız güzel çalışmalar yapan ilçelerimizden birisi. Bizi en iyi şekilde temsil ettiklerine inanıyorum. İlçemizde bulunan STK ve sivil toplum örgütleri ile diyalog halindeler. Genel Başkanımızın açıkladığı manifesto büyük önem arz ediyor. Bir değişim ve gelişimin ışıkları bu manifestoda var. Bu ülke hepimizin. milletimizin ferasetine inanıyoruz. Biz her şeyden önce memleket sevdasını önümüze aldık. Tek derdimiz ülkemizi huzur ve refaha kavuşturmak. Her zaman bu ruhla çalışacağız” diye ifade etti.

Başkan Topçu “İYİ Parti İL Başkanı Sayın Mısırlıoğlu’nun nezdinde tüm misafirlerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz” dedi

Esnaf ve sanatkârlar ve kredi ve kefalet kooperatifi Başkanı Veysel Topçu tarafından günün anısına Başkan Mısırlıoğlu’na hediye takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile ziyaret tamamlandı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil