FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 13 Ağustos 2020 306 Görüntüleme

İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda diğer siyasilere yüklenen Başkan Mehmet İnkaya Şu ifadelere yer verdi;

“Herkesi saygı ve sevgiyle selamlarım. İyi Parti kurulurken büyük sıkıntılarla karşılaştı. İyi Parti Kurucular Kurulu, tanınan  ,siyasi görüş ,düşünce ,ve davranışları belli insanlar olmasına rağmen İyi Partiye çok sıkıntılar yaşatıldı. Siyasette, kolay yok etme yolu seçildi.

Bölücü terör örgütleriyle adı anıldı.

25.Ekim.2017 Tarihinde resmen kurulmasına rağmen , Sayın Genel Başkanımızın açılış yaptığı illerde manevi engellerle karşılaştık. Sandalye üzerinde Halka hitabetmek zorunda kaldı! Terör örgütleriyle ilişkilendirildi. İspat edin dedik. Parlamento seçimlerinden önce tutuklanma tehditleri savruldu. Çantamızı hazırladık, hazırız dedik. Mahalli seçimlere de,  bu tehditlerin gölgesinde girdik. İyi Parti ye gönül vermiş insanlar Belediye Başkanlığı, Belediye Meclis Üyeliği, İl Genel Meclis Üyeliği adaylığına başvururken dahi , çekinerek başvurdular.

Bu yakıştırılan, karalama kampanyaları elbette sonuçlara etki etti. Ta ki Devletin Başı Sayın Cumhurbaşkanı ‘’ İyi Parti Yerli ve Millidir’’ diyene kadar. Şimdi karalama kampanyası yürütenlere soruyoruz ! Siz kimsiniz, biz ‘’YERLİ VE MİLLİYİZ ‘’ Biz en az sizin kadar Vatanımızı ,Bayrağımızı ,Milletimizi.milli ve dini değerlerimizi koruyan kollayan ,bundan sonrada ebedi olarak koruyacak adamlarız.

Biz Bu Devletin kurucusu Atatürk’e onun emanet ettiği ilkelere bağlıyız. Bizim hiçbir terör örgütüyle ilişkimiz yoktur. Biz hiçbir bölücü terör örgütüyle yan yana gelmeyiz ,gelemeyiz. Dinimiz ,cinsimiz  müsaade etmez. Biz insanımızı ayrıştıramayız, nüfus cüzdanı varsa Türkiye de eşit haklara sahiptir deriz. Biz Yerliyizdir, Millîyizdir. İyi Parti Siyaseti, Milletinin refahı, Devletinin  devamı için yapar. Yer zaman gözetmeksizin, milletimizin ve devletimizin zararına olan her şeyi söyleriz!

İyi Parti temiz siyasetin temsilcisidir.

İftirayı ,küfrü, aşağılamayı  kendimize yakıştıramayız. İnsanlar bizi bu özelliklerimizle bilirler. Evet Sayın Cumhurbaşkanının da söylediği gibi İyi Parti yerlidir, millîdir. İyi Parti ilkeli ve temiz siyaseti kendine yol seçmiştir.” Dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil