FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 23 Haziran 2021 308 Görüntüleme

İscehisar Millet Bahçesi Projesi Onaylandı

İscehisar İlçesi Çukur Mahalle de bulunan 39.783,42 m2 alanıyla yukarı öz parkına yapılacak olan Millet Bahçesi ve Aile Yaşam Merkezinin projesi onaylandı.

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN “İlçemiz Çukur mahallede bulunan mera vasıflı olan ve 22 yıldır çözülemeyen Yukarı öz parkının ot bedelini yatırarak mera vasfını kaldırıp belediyemize tahsisini yapmıştık. Bu alana yapılacak olan “Millet Bahçesi” ve “Aile Yaşam Merkezi” projemiz onaylandı. Kısa sürede çalışmalar başlayacak.

İlçemize yeni eserler kazandırmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Değişim bizimle başladı, bizimle devam edecek. İscehisar’ımız herşeyin en iyisine, en güzeline layık.

Millet Bahçesi ve Aile Yaşam Merkezinin ilçemize kazandırılacak olmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Millet Bahçesi ve Aile Yaşam Merkezinin içinde;

Çok amaçlı sergi salonu, Millet Kıraathanesi, Açık Hava Sergi Alanı, Sanat Evi, Hobi Atölyeleri, Oyun Parkları, Spor Alanları, Engellilere Özel Park, Bisiklet Yolu, Kafeterya, Piknik Alanları, Bay Bayan WC, Bebek Bakım Odası, Mescit ve Otopark yer alıyor.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil