FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler 13 Ağustos 2021 226 Görüntüleme

İscehisar Kadın Kültür Evi Yakında Açılıyor

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in girişimleriyle tüm ilçelerde hayata geçirilecek olan Kadın Kültür Evleri projesi kapsamında ilçemizde yapılan Kadın Kültür Evi tamamlanma aşamasına geldi.

İlçemize gelerek “Zakire Ayyıldız Kadın Kültür Evinde” incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kadın Kültür Evini gezdikten sonra açıklama yapan Vali Gökmen Çiçek; “Necmettin Ayyıldız beyefendi tarafından yapılarak İscehisar’a, Afyonkarahisar’a armağan edilen Kadın Kültür evimizi gezdik, hayran kaldık. Her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde mükemmel bir tesis inşa edilmiş. İscehisar Kadın Kültür Evi en çok özen gösterilen harcama yapılan Kadın Kültür evlerimizden bir tanesi. İscehisar’lı kadınlar herşeyin en iyisine layık. Tesisin yapılması esnasında yer tahsisini sağlayan İscehisar Belediye Başkanımız Ahmet Şahin’e, İlçe Kaymakamımız Uğur Kapar’a, Hayırsever iş insanımız Necmettin Ayyıldız ve eşi Zakire Ayyıldız hanımefendiye teşekkür ediyorum Allah razı olsun.” dedi.

Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, İscehisar’lı kadınlarımızın sosyal ve kültürel aktivitelerde bulunabilecekleri Kadın Kültür Evimiz kısa sürede hizmete açılacak. Kadın Kültür Evleri projesi fikir babası Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, İlçe Kaymakamımız Uğur Kapar’a ve Necmettin Ayyıldız kardeşimize sonsuz teşekkür ediyorum. İscehisar çok güzel bir eser kazandı.” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil