resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 22 Şubat 2021 276 Görüntüleme

İscehisar İlçe Stadının Sentetik Çim ve Saha Aydınlatma İhalesi Yapıldı

Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, “İlçemize teşrifleri esnasında Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek’e ilçe stadyumumuzla ilgili taleplerimizi ileterek, ilçe stadyumunu Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne devretmiştik.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce İscehisar İlçesi Sentetik Futbol Sahası ve Saha Aydınlatması Yapılması işi ihalesi 09.02.2021 tarihinde saat 11:00 de yapıldı. 1.688.700,00 TL teklif ile ihaleyi alan firma Serçim Sport Tekstil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olmuştur.
Tahmini Sözleşme tarihi 01.03.2021 ve tahmini işe başlama tarihi 08.03.2021’dir.
Sözleşmeye göre işin süresi 120 gündür.

İlçe stadımızın yenilenecek olmasında emeği geçen Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek, Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekilimiz Gültekin Uysal, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban, İlçe Kaymakamımız Uğur Kapar, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, İl Genel Meclis Üyelerimiz Murat Dikmen, Mesut Çelen, Ak Parti İlçe Başkanı Metin Balaban olmak üzere herkese teşekkür ederim. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil