FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 12 Eylül 2020 332 Görüntüleme

İnternet Medya Birliği Üyeleri saldırıyı kınadı

Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği Başkanı İsmail Ögeday,ve Birlik üyeleri Saadettin Ulusoy, Soner Gürsan, Ramazan Gölcük, Hakan Tüplek, Ahmet Taşdelen, Dilek Tür  ve Muhittin Çekdemir gazeteci Hidayet Hicazi Doğruyol’a yapılan, çirkin saldırıyı kınadı.   Birlik Üyeleri, konu ile ilgili olarak yayınladığı kısa mesajda şu ifadelere yer verdi.   Günün zor şartlarında gece ve gündüz demeden,

Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği Başkanı İsmail Ögeday,ve Birlik üyeleri Saadettin Ulusoy, Soner Gürsan, Ramazan Gölcük, Hakan Tüplek, Ahmet Taşdelen, Dilek Tür  ve Muhittin Çekdemir gazeteci Hidayet Hicazi Doğruyol’a yapılan, çirkin saldırıyı kınadı.

Birlik Üyeleri, konu ile ilgili olarak yayınladığı kısa mesajda şu ifadelere yer verdi.

Günün zor şartlarında gece ve gündüz demeden, kamu oyunu bilgilendirmek maksadıyla, her durum ve şartta görevini icra etmeye çalışan meslektaşımıza yapılan çirkin saldırı kınıyor, bir an önce sorumluların gereken cezayı alacağına yürekten inanıyoruz. Bu vesile ile de meslektaşımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyoruz, yapılan bu çirkin saldırıyı ise asla tasvip etmiyoruz” İfadelerine yer verdiler.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil