FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 9 Haziran 2021 346 Görüntüleme

İl Spor Merkezlerine Kayıtlar Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından “Bu yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” sloganıyla her yıl 29 Haziran tarihlerinde açılan il spor merkezleri için kayıtlar başladı.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 5-18 yaş aralığındaki gençlerimize yönelik Atletizm, Badminton, Basketbol, Jimnastik, Eskrim, Futbol, Güreş, Hentbol, Halter, Karate, Masa Tenisi, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Vücut Geliştirme ve Yüzme olmak üzere 16 branşta ücretsiz kurs verecek. Yüzme bilmeyen kalmasın projesi kapsamında haftada 2 saat toplamda 8 saat olmak üzere yüzme kursları da ücretsiz olacak. Ayrıca Engellilere yönelik atletizm, yüzme, jimnastik ve Masa Tenisi kursları da olacak.
Başvuru için web sitemiz Kurumsal/Bilgi Formları içerisinden il spor merkezleri kayıt formunu doldurarak Spor Hizmetleri Müdürlüğümüze başvurabilirsiniz. Ayrıca internet sitemizde bulunan online başvuru formunu doldurarak kayıt yapabilirisiniz.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak bu yaz mutlaka spora başlamalısın sloganıyla tüm vatandaşlarımızı kayıt olmaya bekliyoruz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil