resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa İlçeler 22 Kasım 2021 109 Görüntüleme

Hüdai Kaplıcaları’na dev bir tesis daha yapılıyor

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda, şifa kaynağı, Termal Hüdai Kaplıcaları’na yapılan tesislere ara verilmeden çalışmalara devam ediliyor.

Bu doğrultuda Hüdai Kaplıcamıza Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Spor Toto Teşkilat Müdürlüğünce birlikte nizami ölçülerde doğal çim, futbol sahası yapımına başlandı. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile birim Müdürlerinin katıldığı temel atma töreninde kurban kesimi yapılarak, tesisin hayırlı ve uğurlu olması için hep birlikte dua edildi.

75×115 ebatlarında olacak olan futbol sahasında, tribün ile soyunma odalarının da olacağı Hüdai Kaplıcaları Futbol Sahası’nın yerini inceleyen Başkan Mustafa Çöl, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler alarak çalışanlara kolaylıklar dileklerinde bulundu.

Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcaları’nın son yıllarda büyük bir değişim içerisinde olduğunu, yapılan çalışmalar neticesinde adından sıkça söz ettirdiğini, bu bağlamda kaplıcalara ve çevre otellere gelen takımların sportif faaliyetlerinde kullanılmak üzere futbol sahası yaparak, kaplıcalarda daha fazla takıma hizmet vermek istediklerinin altını çizdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil