FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 17 Eylül 2020 338 Görüntüleme

“HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR”

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa İlçesine Bağlı Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan, geçtiğimiz günlerde, basında yer alan tarım köy projesi ile ilgili olarak,önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Yakan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.
“ Değerli Ahmetpaşalı çiftçilerimiz, geçtiğimiz günlerde basında yer alan Ahmetpaşa ile ilgili tarım köy projesi için toplanılan listeler tamamen doğrudur.
Evet bize bu işin yapılması için müracaat ettiniz taleplerinizi aldık. Bu konu ile ilgili olarak, Belediyemiz Fen İşleri Şefliği vasıtasıyla 31164510‘a 145.02..02-E.143 Sayılı Toplu Konut İdaresi Başkanlığına 27 Mart 2020 tarihli olarak gönderdiğimiz dilekçenin üzerinden, 6 ay geçti. Bu dilekçeye ek olarak sizlerin talep listenizi de yine TOKİ ‘ye gönderdik.

Gönderdiğimiz bu evraklar, TOKİ Arşiv Şube Müdürlüğünde görevli Atilla Demir beyefendi tarafından,teslim alınmış henüz sizlerinde beyan ettiği gibi konu ile ilgili olarak, somut ve gerçekçi bir adım atılmış değil. Bizlerde inanın en az sizin kadar bu projenin hayata geçirilmesini bekliyoruz.

Ben buradan sayın devlet büyüklerimiz başta olmak üzere başta sayın Valimiz Gökmen Çiçek‘e Milletvekillerimiz Mehmet Taytak, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven’e sesleniyorum inşallah bu konu ile ilgili talebiniz karşılık bulur ve bir an önce sizlerin menfaatine olan bu yatırımlarla ilgili olarak, gerekli adımlar atılır. Bizim derdimiz tamamen hizmet hiç bir zaman siyasi çekişme yada siyasi inatlaşma değil. Söz konusu Ahmet paşa beldemizdir Ahmetpaşalı vatandaşlarımızdır.

O nedenle halka hizmet hakka hizmet mantığı ile hareket ediyoruz. Cümlelerime burada son verirken Ahmetpaşalı tüm vatandaşlarımızı saygı ve sevgi ile selamlıyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil