resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 16 Kasım 2021 185 Görüntüleme

Hakan DİLEK Oda Başkanlarıyla ‘Keşkek Gününde’ Buluştu

Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı ve Afyonkarahisar Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası başkan adayı Hakan Dilek, düzenlenen ‘keşkek gününde’ bazı oda başkanları ve esnaflarla bir araya geldi. Selçuklu Mahallesi’ndeki Karahisar Lezzet Ayvalık Tost adlı mekânda gerçekleştirilen ‘keşkek gününe’ davetli oda başkanları ve esnaflar katıldı.

‘Keşkek Gününe’ Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak, Kahveciler ve Çay Ocakları Esnaf Odası Başkanı Atila Kocabaş, Kasaplar ve Sucukçular Odası Başkanı İbrahim Yörük, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Müdürü Mustafa Büyükben, esnaflar Ahmet Sezgintürk, Suat Kiraz, İrfan Çekdemir, Şükrü Arseven, İsmail Keser icabet etti.

Konak; “Esnafın her zaman yanındayız”

Sohbet havasında geçen yemekte oda başkanları ve esnaflar yemek öncesi ve sonrasında iş dünyasına ilişkin görüş alışverişinde bulundular. ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, ilçelerdeki esnaf odalarının yanı sıra sürekli olarak esnafları ziyaret ettiklerini belirterek, “Esnafımızın istek ve taleplerini her zaman dinliyor ve önemsiyoruz. Onların görüş ve önerileri bizim için değerlidir. Onların isteklerini her platformda dillendiriyoruz ve gerekli mercilere iletiyoruz” dedi.

Birliktir; “Kredi geri ödemesinde örnek durumdayız”

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir de kefalet kooperatifi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirtti. Birliktir, Afyon esnafının aldığı krediyi ödemede örnek bir tutum içinde olduğunu belirtti. Birliktir, Afyonkarahisar’da verilen kredinin 99,4’ünün geri ödendiğini bu durumun da hem 20. Bölge Konya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi hem de Türkiye’de çok iyi bir nokta demek olduğunu vurguladı.

Dilek; “Oda başkanları ve esnaflara teşekkür ediyorum”

Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı ve Afyonkarahisar Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası başkan adayı Hakan Dilek de daha önce özellikle sanayi sitesinde usta olarak uzun yıllar emek veren ustalarla bir araya geldiklerini hatırlatarak, ‘Keşkek Gününün’ devam edeceğini söyledi. Dilek, başta Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir ve Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak olmak üzere davete icabet eden oda başkanları ve esnaflara teşekkür etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil