resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 23 Kasım 2021 194 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Üç İlde Kongre Yaptı

Güç Birliği Partisi kongrelerine devam ediyor. Hafta sonu yaptığı üç farklı şehirde yaptığı kongreler ile teşkilatlanmaya tüm hızı ile devam ediyor.

Teşkilat Üst Komisyon Başkanı Mehmet EFNAN ” Konya Beyşehir , Bolu Mudurnu ve Kilis Elbeyli’de yapılan kongreler ile Ülke genelinde kongrelerini sırası ile tamamlıyor. Davamız her geçen gün güçleniyor ve her geçen gün partimiz şahlanışa geçiyor. Beyşehir , Mudurnu ve Elbeyli ilçelerimizde aynı gün kongrelerimizi gerçekleştirdik. Her kongremiz şölen havasında birlik ve beraberlik içinde geçiyor. Her İlde , her ilçede vatandaşlarımız bizlere teveccüh gösteriyor. Hedefimiz her ilde , her ilçede ve her belde de teşkilatlanmak. Biz birlik , beraberlik parolası ile çıktığımız bu kutlu yolda her geçen gün hedefimize emin adımlar ile koşarak ilerliyoruz. Halkımız ile bir araya geliyoruz. Kongrelerimiz ilçelerimize ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sayın Genel Başkanımız Ali KARNAP Bey’in öncülüğünde ve gece gündüz demeden teşkilatlanmada bizlerle beraber çalışan tüm başkanlarıma teşekkür ederim.

Kongrelerde seçilen tüm başkanlarımı tebrik ediyorum ve davamızı her birinin en iyi bir şekilde temsil edip halkımızın sorunları ile yakinen ilgileneceğinden eminim. Tekraren kongrelerimiz hayırlı olmasını temenni ediyorum ve selam , muhabbetlerimi iletiyorum. ” dedi

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil