resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 18 Eylül 2021 398 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Türkiye Teşkilat Başkanı Fatih VAKİTBİLİR, “İstanbul Hazır Türkiye Hazır”

 

Güç Birliği Partisi İstanbul’da çalışmalarına tüm hızı ile çalışmaya devam ediyor. Türkiye Teşkilat Başkanı ve Güç Birliği Partisi onursal başkanı Fatih VAKİTBİLİR yaptığı başarılı çalışmalarının bir yenisine daha imza attı.

Türkiye Teşkilat Başkanı VAKİTBİLİR yaptığı açıklamada ‘’ Öncelikle İstanbul İl Başkanımız Sayın Musa ŞAHABAT ve ekibine , biri birinden değerli adanmışlar ordusuna yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. İstanbul’umuzda birkaç gündür çalışmalar yapıyoruz , istişareler yapıyoruz. Bazı ilçelerimizde atamalar yaptık. Görevlerini tevdi ettik. İktidar için çıktığımız bu kutlu yolda İstanbul da vizyonumuzu ve misyonumuzu vatandaşlarımıza anlatacak kıymetli il başkanımız ve ilçe başkanlarımız hiç şüphesiz ki davamızı her daim üst noktalara taşıyacaklardır. İstanbul hak ettiği kıymeti ve değeri inşallah Güç Birliği Partisi iktidarında fazlası ile alıp , sadece Türkiye’nin değil dünyanın kalbi haline getireceğiz.

Bu sebeple görevleri tevdi edilen başkanlarıma başarılar dilerim. İstanbul İl Başkanımız Musa ŞAHABAT ve yönetimine ayrıca gece gündüz yılmadan , yorulmadan Davamız için çalışan her bir neferimize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. ‘’ dedi.

Güç Birliği Partisi İstanbul İl Başkanı Musa ŞAHABAT ‘’ Fatih ‘in fethettiği , yıkılması imkansız olan şehrimiz İstanbul’da yine koca yürekler buluştu. Güç Birliği Partisi Türkiye Teşkilat Başkanımız Fatih VAKİTBİLİR’in önderliğinde ve İl Teşkilatım ve İlçe Başkanlarımın katılımı ile istanbul’a yakışır bir şekilde meşaleyi kucakladık. İstanbul’umuzu masaya yatırarak , sahada aktif olarak çalışmalarımızda önemli kararlar aldık. Güç Birliği Partisi çizgisi dahilinde sorumlulukları , azim ve kararlılıkları ile bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada aynı çizgi doğrultusunda ilerleyecektir. Sayın Genel Başkanımız Ali KARNAP Bey ve Türkiye Teşkilat Başkanımız Sayın Fatih VAKİTBİLİR Bey’e İstanbul’a gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı ayrıca teşekkür ederim. ‘’ dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil