FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 13 Eylül 2021 831 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Teşkilat Komisyon Başkanı Mehmet EFNAN, “Çığ Gibi Büyüyen Sevgiye Karşılıksız Kalamayız”

Güç Birliği Partisi Teşkilat Komisyon Başkanı Mehmet EFNAN teşkilatlar ve son dönemlerde partiye olan katılımlardan dolayı bir açıklamada bulundu.

Teşkilat Komisyon Başkanı Mehmet EFNAN ‘’ Öncelikle ülkemizin dört bir yanında davamızı temsil eden , bayrağımızı göğüsleyen ve karınca gibi çalışan her bir teşkilat yöneticilerimi , başkanlarımı ve partililerime selam , saygı ve muhabbetlerimi gönderiyorum. Türkiye Teşkilat Başkanımız Fatih VAKİTBİLİR  Bey ile beraber yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde görüyoruz ki ;  Her geçen gün katlanarak büyüyor ve çıktığımız bu kutlu yolda hedefimize yani iktidar yoluna giden davamızda emin , güçlü adımlarla ilerliyoruz.

Türkiye genelinde teşkilatlanma olarak çok ciddi bir yol kat ettik. Bir çok ilimizde ve ilçemizde kongrelerimizi gerçekleştirdik. Genel Başkanımız Sayın Ali KARNAP Bey’in direktifleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her bir dava arkadaşım elinden gelenin fazlasını yapmakta. Halkımız başarımızı ve gayretimizi görmezden gelmiyor. Partimize olan sevgi her geçen gün daha da büyüyor. Bizlerde Güç Birliği Partisi olarak bu sevgiyi ve saygıyı görmezden gelemeyiz. İnşallah iktidar için çıktığımız bu yolun sonunda halkımızda görecek ki Millet olarak , beraberce her türlü zorlu mücadeleden güçlü Türkiye , Güçlü Halk olarak dünyanın sayılı ülkelerinden birisi olarak gösterileceğiz.

Aylardır sahada çalışıyoruz ve şimdi bu çalışmalarımızı daha da sıklaştıracağız ve teşkilatlarımız ile uzun zaman geçireceğiz. Yine belirtmek isterim ki ; Çıktığımız bu kutlu yolda bizleri ve tüm dava arkadaşlarımı önce Allah’a , sonra Milletimize mahcup etmesin. İnşallah yarının güçlü Türkiye’si için , güçlü adımlarla ilerleyeceğiz. Bu sebeple tüm halkımıza teşekkür ve şükranlarımı sunar sevgi ve saygılarımı iletirim. ‘’dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil