FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 27 Ekim 2021 418 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Sözcüsü Ertan ÖZDOĞAN’dan son dakika açıklamalar

Güç Birliği Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti sözcüsü Ertan ÖZDOĞAN bugün yaptığı açıklamaları ile Ülke gündemini yeniden şekillendirdi. Bundan günler önce erken emeklilik ve birçok konularda müjdeleri vermişti. Bugün Cumhurbaşkanımızın bu konular ile ilgili açıklamalarından sonra Güç Birliği Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Ertan ÖZDOĞAN Parti adına bir basın bildirisi yayımladı.

Güç Birliği Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti sözcüsü Ertan ÖZDOĞAN basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“AR-GE’NİN ASIL AÇILIMI ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRMEDİR

ARAKLA GETİR DEĞİL!

BİZ GÜÇ BİRLİĞİ PARTİSİ OLARAK ARAKLAYIP GETİRMİYORUZ, ARAŞTIRIP GELİŞTİRİYORUZ!

TARİH : 27 EKİM 2021

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 43 YAŞINDA ERKEN EMEKLİLİK HABERİ VERİYOR!

TARİH : 10 EKİM 2021

Güç Birliği Partisi 45 YAŞ ERKEN EMEKLİLİK! MÜJDESİNİ VERMİŞTİ…

ÜRETTİĞİMİZ PROJELERİN HÜKÜMET DAHİL BİRÇOK SİYASİ PARTİNİN GÜNDEMİNE ALMASI, BİZLERİ SON DERECE MUTLU EDER ÇÜNKÜ BU DOĞRU PROJE ÜRETTİĞİMİZİN KANITIDIR!

PROJELERİMİZİ KENDİ PROJELERİYMİŞ GİBİ ORTAYA ÇIKARMALARI, ÜRETEMEDİKLERİNİ ÜRETTİĞİMİZİ ORTAYA KOYMAKTADIR. BU DA “BİZ”İM İKTİDARDA OLMA ZARURETİNİ DOĞURMUŞTUR.

NEDEN?

Çünkü az önce söylediğimiz gibi projelerimiz halkımızın, devletimizin ve milletimizin tümünü kapsayan yüce menfaatlerini, en yüksek seviyede geliştirmek adına, insana, insanlığa ve tüm canlılara yöneliktir.

“BİZ”İMLE HER ŞEY YOLUNA GİRECEK!

Resmi Kayıtlarımızda Bazı Proje Başlıklarımızın İlk Açıkladığımız Yer Aydın İl Kongremizdir.

Güç Birliği Partisi Programı Dâhilindeki Vergi Sistemi Değişikliği İle Hayata Geçirilecek Kalkındırma Projeleri Kapsamında Bazı Başlıklar;

– ASGARİ ÜCRET 4500 TL OLACAK!

– ASGARİ ÜCRET ÜZERİNDEKİ TÜM VERGİLERİ KALDIRACAĞIZ!

– STOPAJ VERGİLERİNİ KADEMELİ OLARAK SIFIRLAYACAĞIZ!

– EYT PROBLEMİ TARİH OLACAK!

– 45 YAŞINDA İSTEĞE BAĞLI EMEKLİLİK İMKANI!

– 45 YAŞ ÜSTÜ ÇALIŞANLARA EK İKRAMİYE VE PRİM SİSTEMLERİ

– 18 YAŞ ALTI VE 60 YAŞ ÜSTÜ HER VATANDAŞIMIZA ASGARİ ÜCRET PRİM SİSTEMİ İLE EK GELİR SAĞLANACAKTIR.

Güç Birliği Parti’si, Bilimi Önceleyen, Üreten, Müreffeh, Güçlü Tam Bağımsız Türkiye İdealini gerçekleştirme yolunda, yeni bir Muasır Medeniyet inşa etme hedefi doğrultusunda program hazırlamış belirlediği ilkeler ışığında;

“BEN” değil “BİZ” diyebilmek bir ve beraber olmak güçlerin birleştirilmesi değil, birlikte güçlü olarak tüm sorunların üstesinden gelebileceğimize inanarak, teşekkül ettirilmiş bir organizasyondur.

Ülke ve milletçe yaşadığımız tüm sorunların üstesinden gelmek adına var olan kriz ortamından kurtulmak için, polemik değil bulunduğu çağın gerekliliklerine uygun olarak sürdürülebilir projeler üretmeyi kendisine vizyon edinmiştir.

Sosyal ve ekonomik açıdan birlik ve beraberliği amaçlayan topyekün bir farkındalık ve kalkındırma hareketinin mensubu olarak vatanperver bireylerin bir araya geldiği kurumumuzda önceliğimiz insanın insanca yaşayabileceği bir yönetim sistemi ve anlayışı hayata geçirmektir.

Parti programımızın dahilinde olan projelerin yanı sıra güncel problemlere ilişkin çözüm önerileri ile siyasetin yeniden şekilleneceği ve olması gereken görev anlayışı ile varlığı devam ettirecektir.

Yaptığımız tüm projeleri kamuoyu önünde, İl-İlçe kongrelerimiz başta olmak üzere basın aracılığı ile halkımızla paylaşıyoruz. Yola çıktığımız ilk günlerden bugüne vaat değil çözüm önerileri ve planları ile ses getirmeye ve sözlerimizi eylemlere dönüştürmeye kararlıyız.

MART 2020’DE BEN DE VARIM! PROJEMİZ İLE

TÜRKİYE’DE İLK COVİD-19 / PANDEMİ SÜRECİ HAKKINDA PROJE ÜRETEN

ÖNCÜ KURUM OLMAKTAN VE “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” PROJESİNE VE HÜKÜMETİN ÇALIŞMALARINA IŞIK TUTMAKTAN,

“BİZ BİZE DEĞİL BİZ DÜNYAYA YETERİZ”

“BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

“BEN DEĞİL BİZ DİYEBİLENLERİN BİRLİKTELİĞİ” gibi pek çok

Sloganlarımız İle Tüm Türkiye’de Siyasetten, Ticarete, Kamu Kurum Ve Kuruluşlarının Kamu Spotuna Kadar Her Yerde Ve Her Kesime İlham Olduğumuz İçin Çalışmalarımızla Gurur Duyuyoruz!

“BİZ”LER Ürettiğimiz tüm projeler kapsamında dün, bugün ve yarın; projelerimizi üretmeye devam edeceğiz çünkü bizler,

Güç Birliği Partisi kurulduğu günden bu güne Türkiye Cumhuriyeti’nde, var olan doğuştan gelen hak inancıyla tüm insan, doğa ve hayvanların haklarını korumak ve geliştirmek adına siyaset üstü bir bilinç ile sürdürülebilir bir yönetim anlayışı ile yepyeni bir sistem kurmayı vizyon edinmiştir.”

#BizHeryerdeyiz #BizHareketeGeçtik #BizimleHerşeyYolunaGirecek

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Ahmet Alp Sahaya indi.

Ahmet Alp Sahaya indi.

Hazır Site apk Uzman Tescil