Ana Sayfa Politika 27 Eylül 2021 756 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Genel Sekreteri Kadir Şafak PURAL, “Hiçbir Şahsi Menfaat İçin Bu Yola Çıkmadık”

 

Güç Birliği Partisi Genel Sekreteri Kadir Şafak PURAL gündeme dair bazı açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır parti çalışmalarının devam ettiğini belirten ve bazı ziyaretlerini dile getiren PURAL şu sözlerle yer verdi.

PURAL ‘’ Öncelikle tüm halkımıza buradan selam ve sayılarımı iletiyorum. Ben Bayrak’ıma , Vatanıma ve Milletime sahip çıkmayı kendisine ilke edinmiş , saygı değer Genel Başkanım Ali KARNAP Bey’in liderliğinde bu yola baş koymuş birisiyim.

Başkanımıza ve davamıza inandığım için gecemi gündüzüme katıp ülkemizde il il , ilçe ilçe geziyor ve bazı kongrelere katılıyorum. Elimden geldiğince , vaktimin yettiğince ulaşmaya çalışıyorum. Gidemediğim il ve için programlarımızı yapıp kısa bir zaman zarfında kendilerine de ziyarette bulunacağım. Bu güne kadar gittiğim yerlerde gerek teşkilatlarımız , gerekse vatandaşlarımız ile yaptığımız istişarelerimizde; ülkemizdeki ekonomik sıkıntılar, sığınmacılar, işsizlik , gençlerimizin gelecek kaygısı , parti liderlerinin bir biri ile dalaşması, emeklilerimizin maddi sıkıntılardan dolayı başka işlerde çalışması , okulunu bitiren öğrencilerimizin okudukları bölümlerde iş bulamaması ve hiç alakası olmayan sektörlerde çalışmaları , sigortasız ve ucuz diye mültecilere verilen işlerden dolayı kendi halkımızın yoksulluğa düşmesi gibi… Ülkemizde maalesef bu sorunlar karşımıza çıkıyor.

Bütün bunların çözümü üretmekten geçiyor. Bugün toprağımızı işleyerek köylümüze destek olup kalkındırarak yurt dışından sermaye aramak yerine yurt içinde yatırımlarımızı daha fazla devlet imkanları (ayrıştırmadan , kayırmadan) destekler isek ve fabrikalar , atölyeler açılmasına imkan tanır isek istihdamı bu şekilde yükseltebiliriz. Ayrıca , meslek okulları ve üniversitelerde okuyan öğrencilerimize burslar verdirip, stajlar yaptırıp ve mezun olduklarında da staj gördükleri işyerlerinde iş imkanları sağlayarak, sistemin çarkını büyük bir ölçüde hayata geçirmiş oluruz.

Şehit’lerimizin kanları ile sulanmış bu topraklarımızın üstünde ve ay yıldızlı Bayrak’ımızın altında ayrıştırmadan , ötekileştirmeden sen – ben kavgasına girmeden sevgi ve saygı çerçevesini koruyarak BİZ olmalıyız. BİRLİK olmalıyız. Şartlar ne oluşa olsun ülke menfaatleri ve ülkem ön plandadır.

Biz Güç Birliği Partisi olarak hiçbir şahsi menfaat için bu davada yola çıkmadık. Tek gayemiz vatanımızın huzur ve refahı…. Her bir bireyimizin ekonomik olarak güçlü Türkiye yolunda ilerlemesidir. Her geçen gün saflarımız sıklaşıyor , her geçen gün sayımız artıyor. Vatandaşlarımızın bizim samimiyetimizi ve gayretlerimizi de karşılıksız bırakmayacağından eminiz. Sizlerden aldığımız güç ve ferasetle inşallah hedefimize koşar adımlar ile ilerliyoruz. Bu sebeple şahsım , dava arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah geleceğe mutlu ve umutlu bakacağımız günler yakındır. Tekraren tüm vatandaşlarımıza sevgi , saygı ve şükranlarımı sunarım. ‘’ dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil