resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 30 Mayıs 2021 444 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP’tan Afyonkarahisar Ziyareti

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP bugün Afyonkarahisar’a ziyarette bulundu. Geçtiğimiz günlerde Zafer GÜMÜŞ’ün il başkanlığının atamasını yapan Güç Birliği Partisi ilimiz ilçe ve beldelerinde de teşkilatlanma yapılanmasına başladı. Ülke genelinde teşkilatları yakından takip eden Genel Başkan Ali KARNAP ilimiz teşkilatlanması konusunda yakından ilgileniyor. Bu sebeple bugün Garden Kale Otelde Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih VAKİTBİLİR ile birlikte Afyonkarahisar’daki partililer ile bir araya geldiler.
Genel Başkan Ali KARNAP Afyonkarahisar’daki teşkilatlarımızın yapılanması hususunda Bugün bir dizi ziyaretler ve görüşmeler yapmak üzere İlimize gelmiştir.

Genel Başkan Ali KARNAP sözlerine şöyle devam etti. Afyonkarahisar istiklal ve kurtuluş savaşında önemli rol oynayan kadim bir şehirdir. Merkez Kitle Partisi olan Güç Birliği Partimizi kurduktan sonra hızla yapılanma sürecine başladık. Önemli bir mesafe kat ettik. Bugünde nasıl ki SÖĞÜT OCAĞINDAN Bismillah deyip yola çıkan Ertuğrul Gazi ve nasıl ki Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Afyonkarahisar’dan düşmanı Vatanımızdan söküp attı ise bizde o gün ki azim ve gayretle şahsım ve dava arkadaşlarım ile birlikte yılmadan yorulmadan Milletimizin takdiri ve onayı ile bu kutlu yola çıkmış bulunmaktayız. Allah çıktığımız bu yolda bizleri milletimize mahcup etmesin. Ülkemiz ve dünya salgın hastalıklar ve ekonomik sıkıntılar ile boğuşuyor. İnşallah bu zor günleri de atlatacağız. Afyonkarahisar’ı çok seviyoruz. Bu sebeple de bizim için ayrı bir önemi var. Yapılacak olan seçimlerde partimize desteklerini esirgemeyeceklerinden de eminiz. Sık sık ziyaret edeceğiz. Sizlerin de aracılığı ile Afyonkarahisar’lıların hepsine hürmet ve muhabbetlerimi sunarım. Biz Bize Değil Biz Dünyaya Yeteriz.Gün bu gündür , top yekün değişim mücadelemizde bizimle misin Afyonkarahisar. ‘’ dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil