Ana Sayfa Politika 2 Eylül 2021 447 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP, “Yoksulluğu Bir Milletin Kaderi Haline Getiremezsiniz”

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP geçtiğimiz günlerde ülkemize legal veya illegal yollardan Ülkemize giriş yapan sığınmacılar ile yaptığı açıklamadan sonra yine Ülke gündemine oturacak bir konuyu daha değerlendirdi.

Genel Başkan Ali KARNAP ” Biz hükümet yetkililerine sürekli ses yükseltiyor ve ikazlarda bulunuyoruz ama ilgili bakanlık ve kurumlar hala kulaklarını tıkamışçasına sessizliğe bürünmüş ve tükenmişlik hallerinden vazgeçmiyorlar.

Vatandaşlarımız her geçen gün ekonomik ve ekonomiye dayalı olarak ailevi , sosyal çöküntüye itilmektir. Mevcut yönetim sürekli birilerinin bizi kıskandığından bahsedip her şey güllük gülistanlıkmış gibi göstermeye muhalefette  uzun zamandır seçilememenin verdiği gafletle olumlu ya da olumsuz sonuçlanacak her yolu deniyor. Sonuç olarak da bu kargaşa ve kaosun kaybedeni Büyük Türk Milleti yoksulluk olarak geri dönüyor.

Bu sebeple Devletimizi yöneten hükümet yetkililerine sesleniyorum. Eğer ki bu kadar kıskanılacak  ölçüde isek neden asgari ücretle çalışan yurttaşlarımız  maaşlarını almalarının daha ortasında kredi kartı ve borç batağına düşüyor. Neden bu Ülkemin insanları çocuklarının geleceklerine umutla bakamıyor. Esnafın kepenk kapattığı çaresizlik içinde vergi ve sgk pirim borcunu her defasında yapılandırsa da ödeyemez hale düşüyor. Köylü,  çiftçi ekiyor , üretiyor ama tarlaya ve işçiye harcadığı paranın karşılığını dünya bizi kıskandığı için mi yoksa yıllarca hiç bir katkı sunamayan seçilmişlerden dolayı mı alamıyor ?

Doktor mutsuz,  hemşire tedirgin. Öğretmen kaygılı,  öğrenci mutsuz. Mutlu olan sadece halkının içine girmeyen ve kendini etten ve betondan zırhlara hapseden,  her maaş zamanı cebini doldurup sorgulamadan sadece elini indirip kaldıranlar. Unutmayın bu yoksullaştırdığınız halk en kısa zamanda sandıkta sizlere tarihi bir tokatla cevap verecektir. Buradan tüm vatandaşlarımıza ve yuttaşlarımıza sesleniyorum. Artık silkinme ve uyanışa geçme zamanımız geldi diyorum ve her bir vatandaşlarımıza sevgi, saygı ve muhabbetlerimi gönderiyorum. ” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil