resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem, Politika 25 Ağustos 2021 226 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP’ tan Zafer Haftası Mesajı

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP zafer haftası münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Genel Başkan Ali KARNAP ‘’ Öncelikle Türk’ün şanlı tarihine altın harfler ile yazdıran başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK , Silah arkadaşları , Şehitlerimiz ve Gazilerimizi şükran , minnetle yad ediyorum. Kurtuluş savaşı büyük bir milletin dünyanın o zaman ki süper güçlerine savaş meydanlarında sonsuza kadar unutulmayacak bir ders vermiştir. Dünya büyük Türk Milletinin savaş meydanında bağımsızlığı , istiklali söz konusu olunca hiçbir güç karşısında eğilmeyeceğine şahitlik etmiştir ve yaşadığımız bu toprakları bizlere ilelebet yurt olarak miras bırakmışlardır.

O gün ki güç ve istikrar şanlı tarihimizde ve Şehit kanları ile sulanmış bu kutsal topraklara Milli şuurla bizlere bırakılan emanete sahip çıkıp bizden sonraki nesillerimize taşıyacağımızdan hiçbir şüphe yoktur. Dün nasıl ülkemizde dahili ve harici düşmanlar ve unsurlar göz dikti ise bu günde düşman ve tehditler söz konusudur. Bilinmesini isterim ki ecdadımız dün ülkemizi nasıl savunup istiklalimiz için can verdi ise bizde bugün aynı güç ve ferasete sahip büyük Türk Milleti olarak atalarımızın izinde kararlılıkla yürüyeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Gelecek nesillere hala geçmişteki kudreti ve kahramanlık destanları ile günümüzde dahi dünyanın tüm devletlerini gıpta ile baktığı tarihimize her daim sahip çıkacağız. Bu sebeple başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK , Silah Arkadaşları , Şehitlerimiz ve Gazilerimize Allah’tan Rahmet diliyorum. Büyük Türk Milletinin zafer haftasını tebrik ediyorum.’’ Dedi

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil