FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 9 Eylül 2021 454 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP, “İzmir’in Kurtuluş Günü Kutlu Olsun”

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP, 9 eylül izmir ilimizin düşman işgalinden kurtuluş günü münasebeti ile bir bildiri yayınladı.

Genel Başkan Ali KARNAP ” Öncelikle Ege bölgemizin incisi İzmir’imizin düşman işgalinden kurtuluş gününü kutluyorum. Büyük Taaruz ve beraberinde peş peşe taaruzlar ile işgalci düşman birliklerini süpürerek Ege Denizine kadar getirip , dünyaya Ülkemize ve istiklalimize dokunanların sonunun acziyet içerisinde denizin dibi olacaktır mesajı veren başta Ebedi Baş Komutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK , Silah arkadaşları ,Şehit ve Gazi’lerimizi şükran ve minnetle yad ediyorum.

İstiklal şair’imiz Mehmet Akif ERSOY’unda belirttiği gibi Allah bu Millete tekrar İstiklal Marşı yazdırmasın. Evet , tarihimiz yaşadığımız coğrafyalarda şan ve şeref ile geçen ve zafer ile taçlandırılan savaşlarla dolup taşmıştır. Elbette ki savaşı tasvip etmiyoruz ama dün İzmir’imizde olduğu gibi bu günde Vatanımıza el uzatacak kim olusa olsun yine denize dökecek güç ve ferasetin sahibiyiz.

Tekraren 9 Eylül İzmir’imizin düşman işgalinden kurtuluşunu kutlar , tüm İzmir’li hemşehrilerime selam ve muhabbetlerimi sunarım. ” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil