resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 18 Eylül 2021 378 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Afyonkarahisar’da Gövde Gösterisi Yaptı

Güç Birliği Partisi dün Afyonkarahisar’da İl Başkanı Adayı Mustafa ŞENEL’in açtığı iş yeri açılışına katıldı. Açılışı Genel Başkan Ali KARNAP , Genel Başkan Vekili Pınar ALBAYRAK , Teşkilat Komisyon Başkanı Mehmet EFNAN , Teşkilat Komisyon Başkan Yardımcısı Zafer GÜMÜŞ , İstişare Kurul Başkanı Türker REYHAN , MYK Üyesi Mustafa Oğuz ERSOY , ve partililer katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu programda Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP ve katılımcılar ile açılış programı gerçekleştikten sonra Genel Başkan KARNAP’ın doğum günü kutlandı.
Program sonrasında Bir konuşma yapan Genel Başkan KARNAP ‘’ Öncelikle İl Başkanı adayımız Mustafa ŞENEL’in yeni iş yerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ekonomik olarak esnafımızın sıkıntılar yaşadığı hatta üzülerek şahit olduğumuz kepenk kapatan vatandaşlarımızın olduğu dönemde kıymetli başkanımızın afyonkarahisar’da iş yeri açarak istihdam sağlaması ayrıca önemlidir.

Afyonkarahisar her geldiğimizde şahsımı ve partime hep kucak açtı. Bizlere samimiyet ve güler yüzle yaklaştı. Afyonkarahisar bizlere her geldiğimizde umut verdi , huzur verdi. Güç Birliği ailesi olarak bizde bu teveccühü karşılıksız bırakamayız ve karşılıksız bırakmayacağız. İnanıyorum ki Afyonkarahisar Davamızın kalesi olacak ve arkamızda bize güç verecektir. Afyonkarahisar kongre tarihimizi 3 ekim olarak aldık. Kongremizde tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerimi bekliyorum. Afyonkarahisar ile ilgili kaygılarımız var , Afyonkarahisar ile ilgili projelerimiz var ve her şeyden önce Afyonkarahisarlının hak ettiği hizmeti sunabilmek için çalışmalarımız var. İnşallah bu halisane duygularımızı Güç Birliği Partisi iktidarında hep beraber yerine getireceğimizden siz kıymetli Afyonkarahisar’lı vatandaşlarımızın hiçbir şüphesi olmasın. Biz olarak karşınıza iktidar olarak çıktığımızda hep beraber birlikte Türkiye olacağız. Tekraren yeni açılan iş yerimizin hayırlı olmasını temenni ediyorum ve tüm Afyonkarahisarlılara sevgi ve saygılarımı sunuyorum. ‘’ dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil