FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 2 Haziran 2021 411 Görüntüleme

Güç Birliği Partisi Afyonkarahisar’da Fırtına Gibi Esiyor

Geçtiğimiz günlerde Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP Afyonkarahisar’a İl Başkanı Zafer GÜMÜŞ ve partilileri ziyaret etmişti. Teşkilatlanma hususundaki süreci başlattıklarını belirtmesinin ardından il başkanı Zafer GÜMÜŞ kısa bir sürede bir çok teşkilatlarda ardı arkasına atamalara başladı.

Dün Sinanpaşa ilçesinde ilçe başkanlığı ve teşkilat yapılanması konusunda ilçeye giden il başkanı Zafer GÜMÜŞ Sinanpaşa ilçesinde ilçe başkanlığı makamına ilçenin sevilen isimlerinden Soner ERYILMAZ’ın atamasını gerçekleştirdi.

Güç Birliği Partisi İl Başkanı Zafer GÜMÜŞ ‘’  Genel Başkanımız Ali KARNAP Bey’in ilimizi ve kurulan teşkilatlarımız ile yakinen ilgilenmesi şahsımı ve teşkilatlarımızı ziyadesi ile memnun etmektedir. Bizlere verdiği mesajları her harfini ve noktasına kadar yapmak için Ülkemiz ve Milletimizin menfaatleri doğrultusunda yerine getiriyoruz. Bu gün Sinanpaşa ilçe başkanlığına Soner ERYILMAZ Başkanımızın atamasını gerçekleştirdik. Sinanpaşa ilçemizde hedeflerimiz var ve bu hedeflerimizi atadığımız ilçe başkanımız Soner ERYILMAZ ile daha üst seviyelere çıkartacağız. Top yekün değişim mücadelemizde var mısın Sinanpaşa var mısın Afyonkarahisar diyorum. ‘’ dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil