FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Yaşam 6 Kasım 2021 179 Görüntüleme

Girişimci Genç Liderler proje ekibi eğitimlerini tamamladı

Afyonkarahisar Girişimci Genç Liderler Derneğinin yaptığı "Lider Genç Kitap Kahve " projesi kapsamında proje yönetim ekibi gençlik ve sivil toplum eğitimi aldı.

Gençlik projeleri destek programı 2020-1 kapsamında T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve yürütücülüğünü Afyonkarahisar Girişimci Genç Liderler Derneğinin yaptığı “Lider Genç Kitap Kahve ” projesi kapsamında Proje Yönetim Ekibinde yer alan Ahmet Hamdi Çelikdin ve Esma Kavak Demokratik Katılım Projesi Bölge Toplantıları çerçevesinde siyaset gençlik ve sivil toplum eğitimi aldı.

31 Ekim – 4 Kasım tarihlerinde International Youth Solidarity Association -IYSA Uluslararası Gençlik Ve Dayanışma Derneği’nin Konya’da gerçekleştirdiği 81 İLDE GENÇLİK SİYASET VE SİVİL TOPLUM EĞİTİMLERİ’ne Girişimci Genç Liderler Derneğinin yürütmüş olduğu   Lider Genç Kitap Kahve Projesinin  yönetim ekibi de katılım sağladı.

31 Ekim akşamı tanışma yemeği ile başlayan eğitimler günde 9 saati aşkın birden fazla farklı eğitimler neticesinde 4 günde tamamlandı.

Asuman Tongarlak koordinatörlüğünde gerçekleşen Demokratik Katılım projesi eğitimlerinde projeyle ilişkili birçok konuya değinildi.

Eğitime katılan Proje Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Hamdi Çekildin “Program boyunca grup çalışması öğrendiğim en kıymetli durumdu.  Bu sayede ekip çalışmasının öneminin bir kez daha tecrübe edinmiş olduk. Bunun dışında demokratik katılıma ilişkin birçok konuda da bilgilerimizi tazelemiş ve yeni bilgiler edinmiş olduk. Bu da dolu dolu bir program geçirmemizi sağladı. Bu kapsamda bana yol göstericiliği ve eğitime katılmamamdaki destekleri için Girişimci Genç Liderler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Behlül Beşen’e ve diğer proje arkadaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum.”

Aynı zamanda Çelikdin ile beraber eğitimde yer alan Proje YK üyesi Esma Kavak ” Her yeni günde yeni bilgilerle devam eden harika bir eğitimdi. Yeni insanlarla tanışmak ve istişarelerde bulunmak benim için çok kıymetliydi” dedi.

Konya’da gerçekleştirilen eğitime çeşitli kurumlardan seçilen yaklaşık 25 kişi katıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil