resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 28 Ekim 2021 280 Görüntüleme

Genel Başkan KARNAP’tan Cumhuriyet Bayramı mesajı

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Ülke gündemi dair bazı açıklamalarda bulundu.

Genel Başkan KARNAP; “ Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün de belirttiği gibi “TÜRK MİLLETİNİN KARAKTERİNE VE ADALETLERİNE EN UYGUN OLAN İDARE, CUMHURİYET İDARESİDİR.” Sözlerini düstur edinmiş yaşamakta olduğumuz coğrafyada Cumhuriyetimizin şartsız ve koşulsuz temsilcisi olan davam adına Büyük Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.

Şunu da belirtmek isterim ki; zor koşullar altında bize kazandırılan Cumhuriyetimizin hunharca yok edilmek istenilmesi ve farklı rejim dayatmaları baş göstermektedir. Yıllarca karanlık ve yozlaşmış zihniyetin yapamadığını, bugün de tehdit ile, zorbalık ile unutturmaya çalışanlara da dün olduğu gibi bugün de Milletimiz izin vermeyecektir. Atamızın yadigarı olan Cumhuriyetimizi ve Ecdadımızın kanlarıyla sulanmış bu toprakların bekçisi ve mirasçısı olarak durmadan, yılmadan ve yıkılmadan ATA’mızın açtığı yolda gösterdiği hedefe ilerleyeceğiz.

CUMHURİYET DÖNEMİ YERLİ VE MİLLİLİK

Bugün yerli ve millilikten bahsedip geçmiş dönemlerdeki Milli Hamle ile kurulan “Şeker fabrikalarını, şişe-cam fabrikalarını, kumaş-bez-ipek fabrikalarını, demir-çelik fabrikalarını, hava tamirhanesi ve otomobil montaj fabrikalarını, buğday filololarını ve ismini sayarken bile zorlandığımız istihdam sağlayan, ekonomiye direk katkı sağlayan bu fabrikaları kendi yandaş medyalarında yokmuş gibi gösterip sanki bu fabrika ve tesisleri özelleştiren kendileri değilmiş gibi böbürlenmektedirler. Bu millet tarihi başarı ve savaşlarda üstün gayretlerle dünyaya “Türk Mührünü” vuran ne Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ne de Cumhuriyetimizi unutturmayacaktır. Kendilerine eleştiri geldiğinde bu milletin Öz Evlatlarını mahkeme kapılarına diken ve sonra da Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ e deyimi yerindeyse (sözümüz meclisten dışarı) kuduz köpek gibi hakaret yağdıran fesliye rahmet dileyen bu zaatları da bu millet unutmayacaktır. ATATÜRK’ ün Gençliğe Hitabesi’ ni koruma altına alıyoruz diyerek ‘Valilik Mazgalı’ yapanları da hayret ve üzüntü içerisinde izliyoruz. Her defasında ATATÜRK’ e ve Cumhuriyetimize bağlılığını bildirip kemiklerini sızlatanları önce Allah’a sonra bu millete havale ediyoruz.

Yine yıllardır kendilerine ATATÜRK’ ün Kurduğu Partiyiz diyerek kendilerinin ortaya koyduğu başarısız ve sabit bir ideolojiye bağlı kalamayan kişilerin de yaptığı tartışmasız hatalar ile Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün kurduğu partinin içler acısı haline de şahit olmaktayız. Unutmayınız ne Ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ne de Cumhuriyet hiçbir partinin tek elinde değildir. Bu değerler Türk Milletinin öz sermayesi, vazgeçilmesi ve tek olan kırmızı çizgisidir. Bu sebeple 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar, her bir vatandaşımıza, ATATÜRK’ ümüze ve milli değerlerimize çamur atmaya çalışanlara tarihi dersi verecekleri günlerin yakın olduğunu belirtmek isterim.

Tüm halkımıza muhabbet ve selamlarımı iletirim.

Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun

Ne Mutlu Türk’üm Diyene

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil