FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 13 Kasım 2021 575 Görüntüleme

Genel Başkan KARNAP; “DEDELERİNİN AKİBETİNDEN ÖRNEK ALMAYAN TORUNLARI”

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP son zamanlarda ABD, Fransa’nın Ege Denizi’nde ve Yunanistan’a yaptığı askeri yığınağın ve Yunanistan’ın silahlanması ile bu gelişmeler neticesinde Yunan Basınında ‘Türkiye’yi Vururuz’ manşetlerinden sonra çok sert bir açıklama yaptı.

Genel Başkan KARNAP;

“Öncelikle ortalıkta savaş boruları çalarak ABD ve Fransa gibi ülkeleri aklınca arkasına aldığını zannederek ülkemizi vurmak, saldırmak niyetinde olan Avrupa’nın Şımarık Çocuğu Yunanistan’ı uyarıyorum. Ege Denizi dedelerinizin çılgınlık yaparak topraklarımızı işgali sonrasında kemikleriyle dolu. Hiç mi ibret almazsınız? O zaman da tarihin sözde süper güçleriyle anlaşarak işgal ettiğiniz ülkemizden fareler gibi kaçak delik bulamadığınızı ne çabuk unuttunuz? İstanbul’da Sultan Mehmet Han’ın yüzünüze tokat gibi çöken Şahi Topunun sesleri hala kulaklarınızda iken nedir bu çılgınlığınız? Yoksa Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Kocatepe’den İzmir’e kadar sizi tepeleye tepeleye denize döken Kahraman Ordumuzun ve Mehmetçiğimizin tekmesini mi özlediniz?

Türk Milleti her zaman barıştan yanadır, barışçıldır lakin; söz konusu vatan toprağımız olunca, söz konusu hangi devlet ve hangi örgüt olursa olsun cevabını kanımız ve canımız ile ödemekten kaçmayız. Tarih coğrafyası size ve o çok güvendiğiniz ağa babalarınıza verdiğimiz derslerle dolup taşmıştır. Zannetmeyin ki bu millet sessiz kalır, zannetmeyin ki bu ülke sizin gibi savaşta kaçacak yer arar. Sizleri ve sizleri şımartan terör devletlerine tavsiyem; bu şımarıklığınızdan ve vururuz gibi hayal dahi edemeyeceğiniz rüyalara dalmayın. Yoksa o rüyadan uyanamazsınız.

Büyük Türk Milleti söz konusu vatanına saldırı olunca; sağcısı-solcusu, alevisi-kürdü bir olur, tek olur. Biz tarih boyunca söz konusu savaş olunca canını ortaya koymaktan korkmayan bir milletiz. Bu sebeple ABD, Fransa ve Şımarık Çocukları Yunanistan’ın aklını başına almasını tekraren tavsiye ediyorum. Her bir yurttaşımızı saygı, selam ve muhabbetlerimle selamlıyorum” İfadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil