FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 7 Kasım 2021 468 Görüntüleme

Genel Başkan KARNAP; “Bu şahıslar milletin vekili olamaz”

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP İyi Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER'in Bingöl ziyareti sırasında Milletvekili Lütfi TÜRKKAN'nın şehit yakını ile girdiği küfürlü diyalog olayı ile ilgili çok sert açıklama yaptı.

Genel Başkan Ali KARNA açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Hangi partiden olursa olsun terör örgütünü destekleyen veya terörden nemalanan tüm siyasilerin bir gün hak ettiği cezayı bulacağından hiç şüphem yoktur. Şehit ailesinin de bu acılı günün de bile idare edemeyen sözde milletin vekili sıfatındaki bu aşşağılık insanların da Türk siyaset sahnesinden yeri yoktur. Ettiği küfürleri aynen kendisine iade ediyorum.

Bu konuda ve bundan sonrasında hususlarda siyasilerin kendilerini halkın seçtiği ve maneviyatımıza saygı duymasını tavsiye ediyorum. Ayrıca kim terörden besleniyor ve siyaset yapıyorsa lanetliyorum, kendilerini önce Allah’a sonra Milletimize havale ediyorum.  İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER ve Milletvekili Sayın Lütfi TÜRKKAN’ın sadece grup başkan vekilliğinden değil Milletvekiliğinden de istifa etmesini bekliyoruz. Zira bu ve benzeri şahıslar Milletin Vekili olamaz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil