FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 20 Ekim 2022 9618 Görüntüleme

Genel Başkan KARNAP, “AKP’den ‘Seçime Kendim İçin Hazırlık Yapıyorum’ Yasası”

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP; hazineden 5 siyasi partiye destek verilmesiyle ilgili açıklamada bulundu.

Genel Başkan KARNAP;

“Türkiye’de hiçbir alanda adalet ve eşitlik kavramı bırakmamak için uğraşan AKP hükümeti yine kendi çıkarları doğrultusunda ‘Seçime Kendim İçin Hazırlık Yapıyorum’ Yasası çıkartma gayretindedir.

AKP kanadının artık kendini ve kendinden olanları beslemesine alıştırılan halkımızın; verdiği vergilerle iktidar görevini yapamayan, her şekilde fakirliğe sürükleyen iktidar görevimi tam yapamasam da sizin vergileriniz sayesinde tekrar seçim kazanmak için çabalayacağım mesajı verdi.
Yüksek ödeme yapılan 5 parti bulunmaktadır. Sorarım size, yıllardır muhalefet görevini dahi yapamamış CHP’ye mi destek verilmeliydi? Terör örgütü olarak saydığınız hdp ye mi? İktidar gayesi olmayan küçük ortağınız MHP’ye mi bu oranlarda destek verilmeliydi?
Sizlerin kalıplaşması ve işlevini kaybetmesi neticesinde bizler yeni partiler olarak, unuttuğunuz fikriyatları, ideolojileri tekrar canlandırmak için halkımıza yeni yüzlerle hizmet vermek için can atarken sizlerin kendinizce ceplerinizi doldurma çabası neticesinde bizi geriye atma çabasında olduğunuzu görmekteyiz.
Siz ne kadar adaletsiz oynasanız da kendi oyununuzu kurmak isteseniz de biz bozmaya çalıştığınız adaleti getireceğiz. Koltuklarınızı bırakmayı istemeseniz de Güç Birliği Partisi olarak eşit adalet, halkın refahını sağlayacağız. Tüm bunlar sizin engellemenize rağmen olacak.
Partiler arasındaki adaletsiz desteğin ortadan kaldırmak için bu vesile ile tüm siyasi partileri ve genel başkanları birlikte hareket etmek için açık davette bulunuyor , selam ve muhabbetlerimi iletiyorum.” dedi

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil