resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Politika 24 Kasım 2021 233 Görüntüleme

Genel Başkan Ali KARNAP, Genel Başkan Vekili Ve İş İnsanı Ertuğrul KAHRAMAN İle Bir Araya Geldi

Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali KARNAP, İstanbul'da Genel Başkan Vekili ve ünlü iş insanlarından Ertuğrul KAHRAMAN ile bir araya geldiler.

Görüşme sonrasında Genel Başkan Ali KARNAP, ” Partimiz ve Hareketimiz adına yine İstanbul’da istişarelerimiz devam ediyor. Kıymetli Vekilim ve Ülkemizin nadir yetiştirdiği iş insanlarından Ertuğrul bey ile birlikte daha önceden de üzerinde çalışmalar yaptığımız projeler hususunda bir görüşme tertip ettik. İnşallah daha güzel projelerimiz de olacak. ” dedi.

Genel Başkan Vekili Ertuğrul KAHRAMAN ” Öncelikle Sayın Genel Başkanımız Ali KARNAP Bey’e bu toplantı için teşekkür ediyorum. Evet Güç Birliği Hareketi adına Türk Devletlerinde ve Yurt içinde istihdama dayalı Ar-Ge ekibimizin çalıştığı , bizlerin geliştirme aşamasında olduğumuz dev projelerimizin çok şükür sonuna gelmiş durumdayız. Ülkemizde özellikle genç işsiz sayımız çok fazla. Sözlerimin başında da söylediğim gibi dev projeler diyoruz , çünkü ; vasıflı veya vasıfsız bir çok gencimize iş imkanı ve ekmek kapısı olacak projeler ile halkımızın karşısına çıkacağız. Gerek yurt içi gerek yurt dışı olsun bu projeler çok konuşulacak ve Ülke ekonomimize ciddi katkı sağlayacağına eminiz. Rabbim Çıktığımız bu yolda bizleri Vatanımıza ve Milletimize mahcup etmesin. Gelecek refah ve huzur dolu günler Büyük Türk Milletine şimdiden kutlu olsun. ” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil