FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 23 Haziran 2021 365 Görüntüleme

Gençler Kategorisinde Süleyman Demirel Fen Lisesi Birinci Oldu

Okul Sporları Online Satranç Turnuvasında Süleyman Demirel Fen Lisesi Türkiye Şampiyonu takım halinde şampiyon oldu.
Okul Sporları Online Satranç Turnuvası Türkiye Şampiyonası cheese.com üzerinden yapıldı. 72 Okul ve 125 sporcunun katıldığı müsabakalarda Süleyman Demirel Fen lisesi öğrencileri Mustafa Öztürk birinci, Yiğit Mollaoğulları ikinci ve Emre Ekici ikinci oldu. Bu sonuçlarla Süleyman Demirel Fen lisesi takım halinde birinci oldu. Aynı turnuvada Ali Çağlar Anadolu Lisesi öğrencisi Berkay Parlak da ikinci oldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci kupa ve madalyaları vermek üzere Süleyman Demirel Fen Lisesini ziyaret etti. Ziyarette Müdür Vekili Süleyman Sezen, Beden Eğitimi Öğretmeni Mustafa Ademoğlu ve sporcuları tebrik eden Müdür Feyzullah Dereci, “Pandemi nedeniyle genellikle gençlerimiz bilgisayar oyunlarıyla daha çok ilgileniyorlar. Ancak bu gençlerimiz yarışmaları takip edip katıldılar ve derece elde ettiler. Öncelikle hem ilgilerinden dolayı hem de aldıkları derecelerden dolayı gençlerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum.” dedi.

Düzenlenen ödül töreni ile sporcularımıza kupa ve madalyaları takdim edildi. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil