FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 22 Mart 2021 372 Görüntüleme

Gastropark Türkiye’nin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Afyonkarahisar’da özel bir mekanda yapılan toplantı saat 10:00’da başladı. Yapılan kahvaltının ardından, toplantıda konuşan Ekrem Doğan şu ifadelere yer verdi;

“Değerli basın mensupları Öncelikle sayın valimiz Gökmen Çiçek’e ve Belediye Başkanımız sayın Mehmet Zeybek’e sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Geçen yıl sizlerin de bildiği gibi Afyonkarahisar’da güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Bu yıl ise farklı bir isimle yine sizlerin karşınızdayız.

Gastro Park Türkiye olarak bu yıl daha güzel bir etkinliğe imza atacağız. Bu yıl bi dilim Baklava sponsorluğunda Gaziantep ve Hatay’ı sizlerle buluşturacağız inşallah 24 ila 28 mart tarihleri arasında 4 gün boyunca Afyonkarahisar’da Gaziantep ve Hatay’ın lezzetlerini değerli Afyonkarahisarlılarla buluşturacağız. Tüm Afyonkarahisarlıları bu güzel etkinliğe davet ediyoruz.

Diğer taraftan bu yıl yine bir değişiklik yaparak, Hatay’ın meşhur Künefesi ve sıra gecelerini de yine Afyonkarahisar’a getirdik, yanımızda yaklaşık 2 ila 10 milyon takipçisi olan Youtuberımız İlyas Yıldır beyefendi de bizim bu tanıtımımıza destek amaçlı burada. Biliyorsunuz ki Gaziantep ve Afyonkarahisar Gastronomi şehri bizlerde bu yıl tanıtım faaliyetlerimizi Gastro Park Türkiye adı altında gerçekleştireceğiz “ dedi.

Toplantıya Ekrem Doğanlı’nın yanı sıra, Youtuber İlyas Yıldır ve Bi dilim Baklavalarının sahibi Süleyman Yalçınkaya katıldı. Toplantı basın mensuplarının sorularının ardından sona erdirildi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Kuralları hiçe sayıyorlar

Kuralları hiçe sayıyorlar

Hazır Site apk Uzman Tescil