FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 28 Haziran 2021 643 Görüntüleme

Eşofmanlı Başkan

Merhaba kıymetli takipçilerim.

Bundan yaklaşık iki ay öncesinde canlı yayın yapma telaşı ile gazeteden koşuşturma ile çıktık. Canlı yayın konuğu bir genel başkan olunca ister istemez bir genel başkana uygun giyinelim diye özen gösterdik ve çıktık yola. Uzun yıllar meslek hayatımda çok fazla genel başkan ile canlı yayınım olmadı. Bu sebeple de biraz heyecan vardı. İl başkanlığında beklemeye başladık. Aradan belli bir süre geçti ve il başkanının telefonun çalması ile herkese kapıya yöneldi , bizde beklemeye başladık.

Sonra içeriye üzende eşofman ayağında spor ayakkabı ile birisi geldi. Tam diyecektim ‘’ bilader genel başkanı karşılamaya gittiler biraz bekle ‘’ arkasından partililer geldi başkanım hoş geldiniz deyip bizimle tanıştırdılar. Bir anda şaşırdım , birazda ilk anda birazda yadırgadım. Sohbet ilerledikçe ön yargım kırılmaya başladı. Eşofmanlı başkan konuşmaya başladıkça dikkatim biraz daha arttı. Mesela bana bir günü 25 saat yaşamanın ne olduğunu anlattı sayesinde bende bir günün 25 saat olduğu gerçeğini gördüm. Bir dikkatimi çeken konu da yeni kurulan bir partinin kısa zaman içinde bu kadar hızlı şekilde teşkilatlarını kurmasıydı. Ciddi projelere Ülkemiz için kaygıları var. Günü tamamladık ama hayatımda ilk defa farklı kendisini halka bu hali ile kabul ettirmiş bir genel başkanla tanıştım. Mesela ilk defa bir genel başkanın muhakkak bundan sonra görüşelim diyerek şahsi telefon numarasını aldım ve halende sanki uzun yıllardır tanışıyormuşuz gibi konuşuyorum.

İstanbul yolculuğuna çıktık ekibimiz ile beraber…

İstanbul il başkanı  kongreye ciddi hazırlık yapmış. İstanbul’da şaşkınlığım bir kat daha arttı bir o kadar da merakım. Bir yılı doldurmuş bir parti bu kadar ciddiyetle işini yapmış ve sanki kongre değil festival havasında kucaklaşma yapıyor. Görkemli bir karşılama , geniş bir konvoy ve final. Ciddi anlamda eksiksiz ve kusursuzdu. Anladım ki mesele parti kurup levha dikmekten ibaret olmadığı gerçeği ile tanışmış oldum. Sebebi Türkiye’de bir sürü yeni parti kuruluyor ve levha dikmekten öteye gidemiyor ama Güç Birliğinde anlayamadığım farklı büyüsü var. Mesela teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcıları var Fatih VAKİTBİLİR.  Dedesi vefat etmiş ama kongrede acısını kalbine gömmüş davası için hazır bekliyor. Öyle bir slogan bulmuş genel başkan gerçekten Milletimize özet geçiyor ‘’ BİZ BİZE DEĞİL , DÜNYAYA YETERİZ’’ buna benzer bir çok nokta atışı yapılmış söylemler içinde istanbul’dan ayrıldık. Bu güzel kongre ve nezaketlerinden dolayı başta genel başkan Ali KARNAP , genel başkan yardımcısı Fatih VAKİTBİLİR. İstanbul il başkanı Musa ŞABAHAT’a , Afyonkarahisar il başkanı Zafer GÜMÜŞ ve ekibine teşekkür ederim.

İnşallah bu güzel ortamda bulunmak ve tabiri caiz ise eşofmanlı başkan ile yeniden görüşüceğim günleri temenni ediyorum.

Bir sonraki yazı dizimizde görüşmek üzere .

Hoşçakalın. ( sayın genel başkanın samimiyetine güvenerek kendisini eşofmanlı başkan olarak yazdık. Kusurumuz var ise affola)

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

KAZICILARA SUÇ ÜSTÜ

KAZICILARA SUÇ ÜSTÜ

Hazır Site apk Uzman Tescil