FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 10 Ağustos 2020 343 Görüntüleme

Es-Di spa merkezi son zamanların en gözde işletmesi


Afyonkarahisar’da Afbel otelde hizmet veren Esdi spa, hamam ve sauna merkezi pandemi sürecindede başarılı bir şekilde çalışmalarını yürütüyor.

Gerek Tük hamamı, saunası, fitnes salonu, masaj salonu, buhar odası, sıcak havuzu, bekleme salonları, soyunma odaları ve vitamin bar dan oluşan konsept, Covid 19 salgın döneminde 3 ay boyunca kapalıydı. Son bir aylık zaman içerisinde ortama hızla ayak uyduran Esdi  spa ve terapi merkezi, kısa zamanda yine göz dolduran mekanlar arasında en çok tercih edilenler arasında yer aldı.

Tüm personeline diksiyon, temel eğitim ve hijyen sertifikası alarak tecrübeli bir personel ile hizmet veren merkezin yöneticisi Emrah Dinler işletme ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı;

“ Sizlerinde bildiği gibi pandemi sürecinden bizlerde etkilendik, bu süreç içerisinde bizler mekanımızı tam üç ay boyunca kapattık. Yeni kontrollü sosyal hayat ile birlikte Sağlık Bakanlığımızın bizlere yasa çerçevesinde öngördüğü şekilde normal şartlarda 100 kişilik tam kapasite  çalışan işletmemizin kapasitesini yarıya düşürdük.

 Havuz, sauna ve buhar odamıza en fazla iki kişi alabiliyoruz. Spa merkeimizde tüm hijyen kurallarını ve temizlik kurallarını harfiyen yerine getiriyoruz. Bu arada personelimize hijyen eğitimleri ve covit 19 eğitimlerimizle ilgili olarak gerekli eğitimleri aldırdık. Birde sağlık Bakanlığından Afbel otel olarak yani otelin tamamı Sağlık bakanlıuğından onaylı sağlıklı Turizm sertifikasına başvuru yapıldı kısa zaman içerisinde inşallah bu belgemizide alacağız.

Yaklaşık bir aydır yeni kontrollü sosyal hayat döneminde hizmet veriyoruz. Çok şükür bu bir aylık kısa zaman zarfı içerisinde yaptığımız hizmetler müşterilerimiz tarafından son derece olumlu karşılanıyor. Umarım kısasüre içerisinde inşallah daha da normalleşerek merkezimizde yine eskisi gibi tam kapasiteli bir şekilde hizmet veririz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil