resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa Gündem 25 Kasım 2021 179 Görüntüleme

Erenlerde fuhuş operasyonu 2 kişi yakalandı

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda 2 şahıs yakalandı.

Ahlak Büro Amirliği ekipleri yapmış olduğu titiz çalışmalar neticesinde Twitter isimli sosyal medya platformu üzerinden Derya… D…. İsimli kullanıcı adlı profilin pornografik fotoğraflar paylaştığını tespit etti.

Polisle pazarlık

Ahlak büro amirliği ekipleri gizli gerçekleştirdikleri soruşturma kapsamında hesap sahibi ile iletişime geçtiler şahıslar ise 700 TL karşılığında görüşebileceklerini beyan ederek dün akşam 22:00 sıralarında ise Erenler Mahallesi’nde bulunan adrese davet ettiler.

Ahlak büro amirliği ekipleri bahse konu adrese gittiklerinde ise sosyal medya hesabının kullanıcılarının 1 adet suç kaydı bulunan işçi olan ve Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı 26 yaşındaki V.G (erkek) ile Kahramanmaraş nüfusuna kayıtlı 22 yaşındaki H.F (kadın) isimli şahıslar olduklarını tespit etti.

Geçim sıkıntısı yüzünden fuhuş!

Şahıslar Ahlak Büro Amirliği ekiplerine verdikleri ifade de ise “nişanlı olduklarını H.F isimli kadının geçim sıkıntısı yüzünden ücret karşılığı fuhuş yaptığını Twitter hesabını ise müşterek kullandıklarını swinger yöntemi ile cinsel birliktelik amaçlı bahse konu hesabı oluşturduklarını paylaşımları ise kendilerinin yaptıklarını” beyan ettiler.

Ahlak büro amirliği ekipleri adli tahkikat gereği H.F isimli kadının ifadesini mağdur V.G isimli şahsın ifadesini şüpheli olarak almış ve akabinde ise şahıslar salıverilmiştir.

Bahsi geçen adresle ilgili olarak fuhuşla mücadele komisyonu ile gerekli iletişime geçileceği edinilen bilgiler arasında.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

KAYNAYAN KAZAN EMİRDAĞ

KAYNAYAN KAZAN EMİRDAĞ

Hazır Site apk Uzman Tescil