FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 30 Ekim 2021 451 Görüntüleme

Engelliler adına güzel bir proje yapılacak

Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Afyonkarahisar İnternet Habercileri Derneğine ve İnternet Medya Birliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette 3 Aralık Dünya Engelliler Günü yapılacak olan proje dile getirildi. 4 Aralık 2021 tarihinde, Kültür Sanat ve Eğitim Derneğinin Afyonkarahisar’da engelliler ile yapacağı etkinlik basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Kültür Sanat ve Eğitim Derneği Başkan Yardımcısı Emsal Şirin, 4 Aralık’ta engellilere sertifikalı bir eğitim programı yapacaklarını ifade ederek, konuyla ilgili bilgiler verdi. İnternet Habercileri Derneği Başkanı İsmail Ögeday’da yapılacak olan projeye sonuna kadar destek olacaklarını ifade etti. Ziyaret yapılan ikramın ve çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdirildi.

Ziyarete Kuaför Sanat Derneği Başkan Yardımcısı Emsal Şirin, Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yıldız Değer, Dernek Üyeleri Nuray Çağıran, Süheyla Büyüktaşçı, Özgül Özkandil katıldı. Ziyarete gelen misafirleri ise İnternet Habercileri Derneği Başkanı, İsmail Ögeday, Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu İl Temsilcisi ve İnternet Habercileri Derneği Başkan Yardımcısı Soner Gürsan, İnternet Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Tür, Muhittin Çekdemir karşıladı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil