FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 4 Temmuz 2022 84 Görüntüleme

Emirdağ’da Millet Bahçesi Projesi hayata geçiyor

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun yerel seçimler öncesi vadettiği vizyon projeler arasında yer alan Millet Bahçesi projesinin yapımı başladı.

Vatandaşların ailece gidip eğlenebilecekleri, piknik yapıp hoşça vakit geçirebilecekleri yaklaşık 300.000 m² alana inşa edilen Millet Bahçesi içerisinde birçok sosyal donatı alanı yer alacak.

Emirdağ’ın en büyük sosyal donatı alanı

Emirdağ’a yapılmış en modern ve en kapsamlı sosyal donatı alanı olan proje içerisinde; Millet Kıraathanesi, hobi bahçeleri, mescit, amfi, spor sahaları, piknik alanları, çocuk oyun alanları, kaykay – paten pisti, macera parkı, golf alanı, zipline gibi pek çok aktivite merkezi olacak.

Koyuncu: “Sözleri seçim için değil hizmet için verdik”

Proje inşaat alanında incelemelerde bulunan Başkan Koyuncu, Emirdağ’a büyük bir değer katacak ve vatandaşların nefes alacakları bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek: “Halkımızın tüm kesimine hitap edecek olan Millet Bahçemizde vatandaşlarımız doğayla baş başa hoşça vakit geçirebilecek. Vadettiğimiz projelerden birisini daha hayata geçirecek olmanın gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Bizler vermiş olduğumuz sözleri seçim için değil, Emirdağ halkı hizmetlerin en güzeline layık olduğu için vermiştik. Ve bunun için de gece gündüz demeden çalışıp birbirinden değerli projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bölgenin en büyük Millet Bahçesi güzel şehrime, güzel hemşehrilerime ve bölgemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil