FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 29 Mart 2021 260 Görüntüleme

“Emirdağ, Muhteşem Bir Düğün Salonuna Kavuşuyor”

EMİRDAĞ, MUHTEŞEM BİR DÜĞÜN SALONUNA KAVUŞUYOR
Sosyal tesis atağına geçen Emirdağ Belediyesi, Adaçal tepesi eteklerinde yapımına başladığı Kır Düğün Salonu’nun inşaat çalışmalarına devam ediyor. Salon’un yaz aylarında hizmete gireceğini söyleyen Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, peyzaj çalışmalarını yerinde inceledi.

Emirdağ’lıların sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak olan Emirdağ Belediyesi Kır Düğün Salonu inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Adaçal tepesi eteklerinde yapımı devam eden Kır Düğün Salonu’nun etrafındaki peyzaj çalışmalarını yerinde inceleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ağaçlandırma çalışmalarına katıldı. Salon inşaatının hızla devam ettiği projede, peyzaj çalışmalarının ardından yaz aylarında düğün sezonuna yetişmesi için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

“İLÇEMİZE ÇOK MODERN BİR DÜĞÜN SALONU KAZANDIRACAĞIZ”
Çok amaçlı olarak kullanılacak olan Kır Düğün Salonu’nda düğün, nişan ve özel gün etkinliklerinde yapılabileceğini ifade eden Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, amaçlarının sosyal içerikli projeleri hayata kazandırmaya devam etmek olduğunu söyledi. Başkan Koyuncu, “Seçim kampanyası süresince Emirdağ’da yaşayan vatandaşlarımızdan en çok talep aldığımız işlerden biri düğün salonuydu. O gün verdiğimiz sözü tutmak adına göreve başlar başlamaz harekete geçtik ve çalışmaları başlattık. Bugün peyzaj çalışmalarını katıldık. Yaz ayında hizmete girecek olan düğün salonunda, gelin odası, idare, servis mutfağı ve açık otopark gibi bölümler bulunacak. İlçemize çok modern ve güzel bir düğün salonu kazandıracağız. Projenin en kısa sürede yapılıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için ekibimiz yoğun bir şekilde çalışıyor”

“Kır Düğün Salonu projesi kapsamında Adaçal tepesi eteklerine yapımına başlandı. Salon etrafına ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirildi. Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve ekip arkadaşlarımıza ağaçlandırma çalışmalarına katıldı.

Salon inşaatının hızla devam ettiği projemizde, peyzaj çalışmalarının ardından yaz aylarında düğün sezonuna yetişmesi için çalışmalar aralıksız devam ediyor.
Rezervasyon ve bilgi için Yazı İşleri Müdürlüğünü arayabilirsiniz.(0272 442 78 01/142)”

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil