resmin alt tagı
resmin alt tagı
Ana Sayfa İlçeler 7 Eylül 2021 529 Görüntüleme

Emirdağ İlçesine Yapılacak Fidan-Ali Altıntaş Anaokulu İçin Protokol İmzalandı

Hayırsever Fidan-Ali Altıntaş’ın desteğiyle Emirdağ ilçesi Karşıyaka Mahallesi’ne yapılacak 4 derslikli Fidan-Ali Altıntaş Anaokulu için Vali Gökmen Çiçek ile hayırseverler arasında protokol imzalandı. Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu da hayırseverlere teşekkür etti.

Valilik makamında gerçekleştirilen imza töreninde Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, İl Millî Eğitim Müdürü Metin Yalçın, hayırseverler ve diğer ilgililer hazır bulundu. “İlimize hayırlı olsun”

Hayırseverlerin desteğinin önemine değinen Vali Gökmen Çiçek, “Bugün ilimiz için yine güzel bir yatırımın protokolünü imzalıyoruz. Emirdağ ilçemize hayırsever ailemiz Fidan ve Ali Altıntaş’ın desteğiyle eğitim yatırımı kazandırıyoruz. 4 derslikli anaokulumuz Yeni Kacerli Mahallesinde hizmet verecek. Okulumuzun toplam giderinin yüzde 80’lik kısmını hayırsever ailemiz, kalan yüzde 20’lik kısmı da bizler karşılayacağız. Çevre düzenlemesi işlerini de Emirdağ Belediyesi üstlenecek. Ben böyle hayırlı bir işe vesile oldukları için ailemize, Emirdağ Belediyemize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İlimize ve eğitim camiamıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

“İLÇEM ADINA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Yapılacak olan Anaokulun İlçeye ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni eden Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Hayırsever vatandaşlarımız Ali amcamıza ve Fidan Ablamıza da ilçem adına sonsuz teşekkür ediyorum. Sizler ve sizin gibi hemşerilerimiz olduğu sürece Kadim Şehrimiz yükselmeye, kıymetlenmeye devam edecektir” dedi. Daha sonra protokol için karşılıklı imzalar atıldı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil