FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Sağlık 26 Şubat 2021 429 Görüntüleme

Diyetisyen KAÇMAZ; ”Kişiyi Zorlamadan Tamamen İsteğine Göre Mantıklı Diyetler Uyguluyoruz.”

Afyonkarahisar Dumlupınar Mahallesinde, hasta ve danışan kabulüne başlayan, diyetisyen Barış Kaçmaz, önemli açıklamalarda bulundu.

 

Özellikle aşırı kilo sahiplerine seslenen diyetisyen barış Kaçmaz, şu ifadelere yer verdi;

 

” Bizlere müracaat eden kilo vermek isteyen veya kilo almak isteyenler ile ilgili, olarak bizler planlı ve programlı kişiyi zorlamadan tamamen onun isteğine göre mantıklı diyetler uyguluyoruz. Sizlerin de bildiği gibi çok sayıda kilo vermek isteyip de  başarısız olanlar yada yapmak istediği diyeti bozan çok sayıda kişiler etrafınızda mutlaka vardır.

 

Bizde başarı tesadüf değildir. bizde kesinlikle kısıtlama diye bir şey söz konusu değildir. Diyet yapmak isteyen kişi yada kilo almak isteyen kişiler nasıl kilo verdiğini ya da nasıl kilo aldığının bile farkına bile varamıyorlar. bu kadar net konuşuyoruz. Bu zamana kadar çok sayıda danışanımız bize başvurdu ve yüzde yüz başarıya ulaştı.

 

O nedenle bizi tercih edip sonuç alanlardan çok sayıda teşekkür aldık ve yaptığımız işin bilincinde olan bir kuruluşuz, özellikle şu pandemi döneminde sıkıntı ve stresten kaynaklı olarak, vücudumuz olumsuz bir şekilde etkilenebilir bunlarla alakalı olarak ta önemli çalışmalarımız var” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil