Ana Sayfa Gündem 6 Haziran 2020 209 Görüntüleme

DİKKAT BAŞKAN ÇIKABİLİR!..

Çok seviliyor saygı duyuluyor ve halkın arasında olmayı çok seviyor. Makam koltuğundan ziyade dışarıda vatandaşlarla birlikte özellikle sorunların olduğu yerde çözüm odaklı çalışmasıyla büyük takdir görüyor. Her an her yerden çıkabiliyor. Eski Osmanlı padişahlarının izlediği yol olan habersiz vatandaşlarının arasında dolaşmak ve sorunu yerinde çözmek onun adeta yaşam biçimi Çözüm odaklı çalışmak Zeybek başkanın olmazsaÇok seviliyor saygı duyuluyor ve halkın arasında olmayı çok seviyor. Makam koltuğundan ziyade dışarıda vatandaşlarla birlikte özellikle sorunların olduğu yerde çözüm odaklı çalışmasıyla büyük takdir görüyor.

Her an her yerden çıkabiliyor. Eski Osmanlı padişahlarının izlediği yol olan habersiz vatandaşlarının arasında dolaşmak ve sorunu yerinde çözmek onun adeta yaşam biçimi Çözüm odaklı çalışmak Zeybek başkanın olmazsa olmazı.
Onu elinde meyve poşeti ile normal vatandaş gibi alış veriş yapıp yolda görürseniz hiç şaşırmayın yanın koruması şöförü ve özel kalem müdürü olaksızın yanınınızdan geçip gider. tabi vatandaşlarda hiç alışık olmadıgı bu durumdan oldukça memlun gözüküyor.dedikya HER AN HER YERDEN BAŞKAN CIKABİLİR..

Şehrin genelinde gerek araçla gerekse yaya olarak sıklıkla dolaşan belediye başkanı zeybek samimiyeti cana yakınlığı ağır bürokrasi evraklardan sıyrılıp pratik zekasıyla iş bitirme sanatını ustalıkla kullanması dahası ticari hayatındaki çözüm stratejileriyle ilimiz insanının en büyük yardımcılarından..
Çay içiyor sohbet ediyor yakın sıcak ve samimi davranıyor espri ve şakalarıyla etrafını neşelendiriyor personelini koruyor çözüm buluyor ve yenilik adına ne varsa şehrine uygulamak için çok geç saatlere kadar çalışıyor.

Mesleği gereği inşaat dalında zaten başarılı olan başkanın vizyon projeleri de tek tek hayata geçerken, vaatlerini de bir bir yerine getiriyor. Şu sıralar yoğun temposuna rağmen sıklıkla sokakta olan başkan zeybek asfalt çalışmalarına ayrı bir önem verirken şehrin Gastronomi ve Moto Cross dalında başarılı olması için müthiş bir çalışma peşinde..

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil