FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 8 Mart 2021 274 Görüntüleme

DEVA Partisi Kadınları Unutmadı

Deva Partisi Afyonkarahisar, Merkez İlçe Kadın Politikaları Başkanlığı, Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile bir ziyaret gerçekleştirip karanfil dağıttı.

Karşılıklı Fikir alışverişi ardından hatıra fotoğrafı çektirildi. Ziyaretlerinin sebebinin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması hasebi ile kadın dernek başkanlarını ziyaret ettiklerini ifade eden Kadın Politikalar Başkanı Ayşe Arslan, “Tüm kadınların Dünya kadınlar gününü kutluyorum.”  dedi. Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yıldız Değer’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretçilerine teşekkür etti. Ziyarette Deva Partisi’nden, Kadın Politikalar Başkanı Ayşe Arslan’ın yanı sıra yönetim kurulu üyelerinden; Münire Bağlan Özbek, İl Başkan Yardımcısı Hasan Çakal, Mali İşler Başkanı Hüseyin Kalaycı eşlik etti.

Ziyaret heyetini ise, Gönül Dostları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yıldız Değer’in yanı sıra Başkan Yardımcısı İsmail Ögeday, Yönetim Kurulu Üyeleri, Nuray Çağıran, Sibel Uçmak, Fethiye Uçmak ve Aynur Bender karşıladı.

 

Etiketler:

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil