FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 3 Nisan 2021 946 Görüntüleme

Çay’da Toplu Nikâh Töreni

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek tarafından 2021 yılının Aile Yıkı ilan edilmesi nedeniyle Çay ilçesinde toplu nikâh töreni yapıldı.
Belediye Meclis Salonunda yapılan nikâhın şahitliklerini Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, Çay Kaymakamı Mehmet Durgut, İl Jandarma Komutanı Yardımcısı Albay Halit Gülten, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Erkan Tanyeri ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Sadık Semerci’nin yaptığı nikâhı Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı kıydı.

Vali Yardımcısı Keklik konuşmasında; “Afyonkarahisar’da 2021 yılı Aile yılı olarak kabul edildi. Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ve Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’nun tensipleriyle bizlerde bunu uyguluyoruz. Bugün Çay İlçemizde üç değerli çiftimizin nikâh akitlerini gerçekleştirdik. Aile Türk toplumunun özü mayasıdır. Aile yılı kapsamında bu programı gerçekleştiren İlçe Kaymamamıza, Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum Hayırlı olsun.” dedi.

Nikâh törenine telefonla bağlanan Afyonkarahisar valisi Gökmen Çiçek ve Eski Orman Bakan Veysel Eroğlu çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Nikâh sonunda çiftlere altın ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil