FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 18 Aralık 2020 307 Görüntüleme

“Biz Gelecek İçin Yönümüzü Gençlere Çeviriyoruz “

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Afyonkarahisar’da “Her Ev Bir Okul” projesi kapsamında Afyonkarahisar’ın bütün ilçelerinde başlatılan masa, sandalye ve tablet kampanyası büyük ilgi görmüştü.

Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, masa, sandalye ve TV dağıtımının yanı sıra ilçede öğrencilere tablet dağıtımıda gerçekleştirdiklerini belirti. İlk etapta toplam 180 öğrenciye tablet dağıtımı gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Bodur, konu ile ilgili açıklamada bulunan Bodur;

“Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in öncülüğünde, Afyonkarahisar’da ” Her Ev Bir Okul ” sloganıyla çıkılan bu güzel yolda, Bayat Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığımız olarak bizlerde masa, sandalye, TV dağıtımından sonra şimdi de değerli öğrencilerimize yönelik tablet dağıtımına başladık. Gençler bizim geleceğimiz, bizlerde gelecek için yönümüzü gençlere çeviriyoruz.

İlk etapta 180 öğrencimize tablet dağıtımında bulunuldu. Aşamalı olarak tablet dağıtımlarımız devam edecek olup, tablet/bilgisayarı olmayan hane kalmayana kadar çalışmalarımız olanca hızıyla devam edecektir”.

Kaymakama ve Gurbetçilere Teşekkür

Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, projede Bayat İlçe Kaymakamlığı’nın ve Bayatlı gurbetçilerin büyük katkısı olduğunu belirtti.

“İlçemizde Tablet/ Bilgisayar bulunmayan ev bırakmayacağız! Sloganıyla çıktığımız bu yolda projemize; desteklerini esirgemeyen Bayat Kaymakamımız Ömer Tekeş ve Almanya, Belçika, Fransa ve Avusturya’dan destek de bulunan Bayatlı hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu destekler ile her haneye tablet ulaştırmakta kararlıyız” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil