FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem 1 Mart 2021 299 Görüntüleme

Belediye Meclisi Bu Akşam Toplanıyor

Afyonkarahisar Belediyesi’nin resmi Sitesinde yayınladığı duyuruya göre ;
”Afyonkarahisar Belediye Meclisi bu akşam (1 Mart Pazartesi) saat 19.00 ‘da toplanacak. Toplantıya koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sosyal mesafe kuralları gereği misafir kabul edilmeyecek.
AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İLAN
Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6. maddesi hükümleri gereğince 1 MART 2021 PAZARTESİ günü saat 19.00 da Belediye Meclis Salonunda toplanacaktır.
Toplantıya ait gündem aşağıya çıkartılmıştır.
İlan olunur.
GÜNDEM
1-Bir önceki toplantıya ait Şubat Ayı Meclis tutanak özetinin oylanması.
2-Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Belediyemiz sınırları içerisindeki muhtelif mahallelerdeki bilgi evleri ile sportif faaliyetlerin, turnuvaların ve görevlerin Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünce yürütülmesi hakkında teklif.
3-Gelecek oturumun gün ve saatinin belirlenmesi.
GÜNDEME ALINACAKLAR
TEKLİFLER
03-01- Özel Kalem Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
04-02- Zabıta Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
05-03-Hukuk İşleri Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
06-04- İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
07-05- Mali Hizmetler Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
08-06- İşletme Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
09-07- Destek Hizmetleri Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
10-08- Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
11-09- Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
12-10- Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
13-11- Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
14-12- Temizlik İşleri Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
15-13- Park ve Bahçeler Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
16-14- Veteriner İşleri Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
17-15- Ulaşım Hizmetleri ve Makine İkmal Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
18-16- Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
19-17- Fen İşleri Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
20-18- İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
21-19- Yazı İşleri Müdürlüğünün görev yetki ve sorumlulukları ile çalışma usul ve esaslarını belirleyen Yönetmeliğin görüşülmesi hakkında teklif.
22-20- Maliye Hazinesi ile hissedar olduğumuz Örnekevler Mahallesi, 77 Ada, 9 Parsel Nolu taşınmazdaki hissemizin satışının yapılması, satış şartları ve muhammen bedelin tespiti için Belediye Encümenine yetki verilmesi hakkında teklif.
23-21- Pandemi nedeniyle faaliyetleri durdurulan bu nedenle ekonomik olarak zor duruma düşen işletmelere/esnaflarımıza nakdi yardım yapılması hakkında teklif.
24-22-Halkımızın ve özellikle gençlerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırılması, sahih kaynaklarla buluşması, bilinçli, hurafelerden uzak bir yaşam sağlanması ve temel bilgilerin öğretildiği bilgili bir toplum oluşturulmasına yönelik Afyonkarahisar Necat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ile Belediyemiz arasında ortak işbirliği yapılmasına, protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK’e yetki verilmesi hakkında teklif.
25-23- İlimiz Gazlıgöl Caddesi ve Yeşilyol Caddesi üzerinde trafik yoğunluğunun azaltılması adına alınacak tedbirler ile ilgili Trafik Komisyon Raporu.
26-24- Hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili taleplerin değerlendirilmesi ile ilgili Trafik Komisyon Raporu.
27-25- Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili talepler hakkında teklif.
28-26- İşletme Müdürlüğünce işletilmekte olan Gazlıgöl Kaplıcası termal tesisleri Banyo-villa-apart ve günlük banyo fiyat tarifelerinin yeniden belirlenmesi hakkında teklif.
29-27- İlimiz Merkez Yarenler Mahallesi, 521 ve 526 Adalardaki bazı parsellerin imar durumlarının belirlenmesi hakkında teklif.
30-28- İlimiz Merkez Akçin (Veysel Karani) Mahallesi, 269 Ada, 8 ve 9 Nolu Parselin bulunduğu alanda ilave imar planı yapılması hakkında teklif.
31-29- İlimiz Merkez Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi, 1074 Adanın güneyinde bulunan tescil harici olan yere Mahalle Fırını ve Trafo Alanı yapılması hakkında teklif.
32-30- İlimiz Merkez Kocatepe Mahallesi, 794 Ada, 328 Numaralı Parselin doğusunda bulunan tescil harici olan yere Muhtarlık Binası ve Mahalle Fırını yapılması hakkında teklif.
33-31- İlimiz Merkez Selçuklu Mahallesi, 3784 Ada 1 Parselin güneyinde imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif.
34-32- İlimiz Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi 3861 Ada, 17 Parsel ile Hamidiye Mahallesi, 51 Ada, 142 Parselde elektronik haberleşme istasyonlarının kurulumuna mahsus on beş metreden yüksek kule ve direklerin uygulama imar planlarına işlenmesi hakkında teklif.
35-33- İlimiz Merkez Akçin Mahallesi, 2 Nolu Küçük Sanayi Sitesinin arkasındaki ilave Küçük Sanayi Sitesinde revizyon yapılması hakkında teklif.
36-34- İlimiz Merkez Hamidiye (Hasan Karaağaç) Mahallesi, 290 Ada 62 Nolu Parselin bulunduğu alanda ilave imar planı yapılması hakkında teklif.
37-35- İlimiz Merkez Yenice Mahallesi, 2533 Adanın olduğu bölgede imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif.
38-36- İlimiz Merkez Kanlıca ile Zafer Mahallerinin arasındaki yolun düzenlenerek imar planlarımıza işlenmesi hakkında teklif.
39-37- İlimiz Merkez Yenice Mahallesi, 330 Ada, 6 Parselde mevcut bulunan Fuar Hastanesin olduğu yerde imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif.
40-38- İlimiz Merkez Yenice Mahallesi 1668 adanın emsali sabit kalmak üzere Yençok=22.00 (6 kat) olarak imar plan değişikliği yapılması hakkında teklif.
41-39- İlimiz Merkez Akçin Mahallesi, 308 Ada 22 Numaralı Parselin bulunduğu alanda imar plan değişikliği yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.
42-40- İlimiz Merkez Ataköy Mahallesi K25D01B3C Pafta, 2004 Ada, 10, 11, 13 ve 14 Parsellere Düğün Salonu yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyon Raporu.”

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil