FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 1 Temmuz 2020 336 Görüntüleme

BELEDİYE MECLİSİ 1 TEMMUZ’DA TOPLANACAK

Afyonkarahisar Belediye Meclisi Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkanlığı’nda toplanacak. 1 Temmuz  Çarşamba  günü saat 18:00’de yapılacak toplantıya koronavirüs tedbirleri dolayısıyla sosyal mesafe kuralları gereği misafir kabul edilmeyecek. 

Kocatepe Spor Kompleksinde bulunan antrenman sahalarının kamp için gelen spor kulüplerine kullandırılması karşılığı alınacak ücretlerin tespiti hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşüleceği toplantıda gündeme alınacak maddeler şöyle:

03.01-  Belediyemiz yemekhanesinde uygulanan fiyat tarifelerinin yeniden belirlenmesi hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu raporu.

04.02-  Belediyemiz tarafından işletilen Millet Caddesinde (Uzun Çarşı) uygulanan fiyat tarifelerinin ve kapalı otoparklardaki bisiklet abonesi fiyat tarifesinin belirlenmesi hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu raporu.

05.03-  Düğün, nişan, kına,  programlarında kullanılmak üzere Ataköy, Fatih, Karşıyaka, Uydukent, Sahipata ve Asri Mezarlık karşısında bulunan semt pazar yerlerimizin saat 19.00- 23:00saatleri arasında talep eden vatandaşlarımız tarafından kullanımına izin verilmesi ve ücretinin belirlenmesi hakkında Plan ve Bütçe Komisyonu raporu

TRAFİK KOMİSYONU RAPORLARI

06-04-  Uydukent Ekspres Hattı güzergahında değişiklik yapılması hakkındaki trafik komisyon raporu.

07-05-  Fatih Minibüslerinin mahalle içi  güzergahında değişiklik yapılması hakkındaki trafik komisyon raporu.

08-06-  Karşıyaka Minibüs Durağında Yıldız BALKAN‘a ait 03 M 0138 plakalı hattının Belediye Başkanlığımızca uygun görülen bir Minibüs Durağına aktarılması talebi hakkındaki trafik komisyon raporu.

09-07-  Karşıyaka Minibüs Durağında Hüseyin BALKAN‘a ait 03 M 0133 plakalı hattının Belediye Başkanlığımızca uygun görülen bir Minibüs Durağına aktarılması talebi hakkındaki trafik komisyon raporu.

10-08-  Özdilek Minibüslerinin 2. Hat  İsmet İnönü Caddesi güzergahının yeniden değerlendirilmesi hakkındaki trafik komisyon raporu.

11-09-  S.S. 33 Nolu Termal Minibüslerinin A.N.S.-Otogar-Özdilek güzergahında  yeniden çalışmalarına izin verilmesi hakkındaki trafik komisyon raporu.

12-10-  Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafikle ilgili talepler hakkında Trafik komisyonu raporu.

BAYINDIRLIK VE İMAR  KOMİSYONU RAPORU

13-11- Merkez Dumlupınar mahallesi,392 ada,15 nolu parselin bulunduğu alanda imar planı 

değişikliği yapılması hakkında Bayındırlık ve İmar Komisyonu raporu.

TEKLİFLER

14-12-Belediyemiz asfalt bitüm naklinde kullanılmak üzere 1 adet çekici ve 1 adet asfalt bitüm tankeri

alınması hakkında teklif.

15-13-Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen trafikle ilgili talepler hakkında

teklif.

16-14-Hamidiye mahallesi 4487 ada,116 nolu parselin bulunduğu alanda imar planı değişikliği 

yapılması hakkında teklif.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil