FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Politika 4 Haziran 2021 297 Görüntüleme

Belediye Başkanlarından Milletvekili Mehmet TAYTAK’ a Teşekkür

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Beyyazı ve Fethibey Belediyelerinin araç filosuna İtfaiye aracı, vidanjör araç ve birer adet çöp kamyonu kazandırdı. Başkanlar, Milletvekili Taytak’a kasaba halkı adına teşekkür etti.

Milletvekili TAYTAK’ın  MHP’li belediyelere araç ve ekipman desteği devam ediyor. Milletvekili Taytak, Beyyazı ve Fethibey Belediyelerinin araç filosuna İtfaiye aracı, vidanjör araç ve birer adet çöp kamyonu kazandırdı. İlk olarak Beyazı Belediyesinde düzenlenen araç teslim programına MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İlçelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve partililer katıldı. Programda koronavirüs tedbirlerine dikkat edilirken, araçlar için kurban kesilerek dua edildi. İlk olarak Beyyazı Belediyesini, Çayırbağ Belediyesini ve Fethibey Belediyesi ziyaret edildi.

“ARAÇLARIMIZ BELEDİYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN”
MHP’li Belediyelere verdiği destek nedeniyle Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür eden MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Belediye Başkanlığı görevinde ikinci dönemini icra eden Beyyazı Belediye Başkanımız Asım Altıntaş ve üçüncü döneminde olan Fethibey Belediye Başkanımız Mustafa Özdemir, kendi bölgelerinde şimdiye kadar önemli hizmetler yapmıştır, yapmaya da devam etmektedirler. Üretken belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için çalışıyorlar. Başkanlarımızın şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetler belde halkı tarafından takdirle karşılandığını bizde görmekteyiz. Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın destekleri ve MHP İl Başkanlığının belediyelerle ilgili yapmış olduğu girişimler sonucunda belediyelerimize İtfaiye aracı, vidanjör araç ve birer adet çöp kamyonu kazandırdık. Başkanlarımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadırlar. Araçlarımız belediyelerimize hayırlı olsun” dedi.

“KASABA HALKI ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Milletvekili Mehmet Taytak’a ve MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığına desteklerinden dolayı teşekkür eden Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş ve Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir, “Geçtiğimiz dönemlerde kasabamızda gözle görülür önemli hizmetler gerçekleştirdik. Bu dönemde seçim öncesi meydanlarda vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözleri Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın ve İl başkanlığımızın destekleri ile yerine getirmeye çalışıyoruz. Sağolsun vekilimiz Ankara’da bizim istek ve taleplerimiz doğrultusunda yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Başta Milletvekilimiz Mehmet Taytak olmak üzere İl Başkanımız Mehmet Kocacan ve parti teşkilatımız hizmetlerimizin faaliyete geçmesinde her zaman yanımızda oldular. Şuan aldığımız araçlar için belediye bütçesinden tek kuruş ödeme yapmadık. Kasaba halkımız adına beldemize İtfaiye aracı, vidanjör araç ve birer adet çöp kamyonu kazandıran Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a ve İl Başkanlığımıza tekrar teşekkür ediyoruz” dediler.

Üretken belediyecilik anlamında Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş ve Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir’in önemli çalışmalara imza attığını belirten Milletvekili Taytak, seçim öncesi verilen sözlerin büyük bir kısmının yerine geldiğini belirtti. Milletvekili Taytak, “Üretken belediyecilik anlamında Beyyazı Belediye Başkanımız Asım Altıntaş ve Fethibey Belediye Başkanımız Mustafa Özdemir kendi bölgelerinde önemli hizmetler yapmaktadırlar ve yapmaya devam etmektedirler. Vatandaşlarımızın büyük bir teveccühünü kazanan başkanlarımız, kendiler oy verenleri mahcup etmeyerek en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışıyorlar. Bizler de Ankara’da belediye başkanlarımızdan gelen talep ve istekleri yerine getirmek adına yoğun bir mesai içerisindeyiz. Bugünde Beyazı Belediyemize bir adet vidanjör ve bir adet çöp kamyonu, Fethibey Belediyemize ise bir adet İtfaiye aracı ve bir adet çöp kamyonu kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyelerimize desteklerimiz tüm hızıyla devam edecek. Belediye başkanlarımızı yapmış olduğu hizmetlerden dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.

MHP İl Başkan Yardımcıları Doğan Şimşek ve Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı ve Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal MHP’li belediye başkanlarının seçimden önce vatandaşlara vermiş olduğu sözleri yerine getirme adına önemli hizmetler yaptığını ifade etti.

ÇAYIRBAĞ BELEDİYESİ ZİYARET EDİLDİ
Çayırbağ Belediyesini ziyaret eden Milletvekili Taytak ve beraberindeki heyeti Belediye Başkanı Ali Çalışır karşıladı. Milletvekili Taytak Çayırbağ’a gereken desteği verdiklerini vermeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Çalışır da yapılan hizmetleri anlattı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil