FLAŞ HABER:
Ana Sayfa Gündem, İlçeler, Politika 6 Ekim 2020 300 Görüntüleme

Bayat’tan Kocaeli’ye çıkarma


Afyonkarahisar’ın Bayat İlçesi İlçe Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur,ilçe Kaymakamı Ömer Tekeş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Köksoy çeşitli temaslarda bulunmak üzere ile Bayat adına Kocaeli’ye çıkarma yaptı.

Kocaeli’nin  önde gelen isimleri ile biraraya gelinerek ,örnek çalışma ve projeler yerinde incelendi.

Kocaeli ziyareti kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ ın ziyaret edilmesinin akabinde Kartepe , Derince , Gebze ,Darıca , Çayırova Kaymakamları,Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve Kocaelili iş adamları ile biraraya gelindi.

Söz konusu görüşmede, ekonomi alanında istihdam oluşturacak Byat’a katma değer kazandıracak çalışmalar ve yapılacak projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Komek(Meslek edindirme kursları),Akademi lise ve Bilgi evleri, Ormanya Tabiat Parkında incelemelerde bulununarak Bayat’ta gerçekleştirecek projelere neler ekleneceği hakkında incelemeler yapıldı.

Başkan Halil İbrahim Bodur, tüm bu ziyaretler esnasında koordinasyonu sağlayan, başta Batuhan Kuşçu’ya, Kaymakamlara ve Belediye Başkanları ve personellerine misafirperverliklerinden ötürü Bayat  adına teşekkür etti

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Yine Bir Kumar Baskını

Yine Bir Kumar Baskını

Hazır Site apk Uzman Tescil