FLAŞ HABER:
Ana Sayfa İlçeler 4 Haziran 2021 454 Görüntüleme

Başkan ZEYBEK’ten Başkan SARI’ya Ziyaret

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İlçe ziyaretleri kapsamında Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Başkan Sarı ve belediye meclis üyelerimiz Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ve beraberindeki heyeti belediye hizmet binası önünde karşıladı.

Başkan Sarı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e çiçek takdim etti.

Ziyarette, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e, AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, Tatarlı Belediye Başkanı Şuayyup Çiçek, İl genel meclis üyeleri ve beraberindeki heyet eşlik etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Başkan Sarı, “İlçemize ziyaretleri kapsamında belediyemize ziyarette bulunan Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek her zaman bizlere destek oluyor. İlçemize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin önderliğinde başlatılan Cumhur İttifakını Dinarımızda birlik ve beraberlik içerisinde devam ettiriyor dinarımıza en iyi şekilde hizmet ediyoruz. Rabbim Cumhurbaşkanımıza ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye sağlıklı ömürler versin.” dedi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise, “Dinarımızda Belediye Başkanı olarak seçilen Başkanımız Nihat Sarı’ya ve AK Parti İlçe Başkanı olarak seçilen İdris Er’e hayırlı olsun ziyaretimiz kapsamında Dinar Belediyemizdeyiz. Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya misafirperverlikleri dolayısıyla çok teşekkür ediyorum. Dinarımızda Cumhur ittifakı olarak çok güzel bir birliktelik var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin başlatmış olduğu bu birlikteliği Rabbim daim eylesin. Her zaman Dinar ilçemizin yanındayız.” dedi.

Daha sonra  Başkan Sarı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e Suçıkan minyatürü hediye etti. Toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil